NEPIECIEŠAMAS LASĀMBRILLES? IENĀC MANASLECAS.LV UN IEGĀDĀJIES SEV PIEMĒROTĀKĀS.

manaslecas.lv kontaktlēcas 2Mūsdienās brilles ir ne tikai redzes uzlabotājs, bet arī izteiksmīgs aksesuārs. Manaslecas.lv Tu atradīsi arī kontaktlēcas gan ikdienai, gan īpašiem gadījumiem. Manaslecas.lv ir vieta, kur Tu un ikviens Tavs draugs varēs apskatīt un iegādāties visu sev nepieciešamo, gan kontaktlēcas, gan dažādus to kopšanas līdzekļus, acu pilienus. Papildus brillēm un kontaktlēcām, mājas lapā varēsi atrast arī briļļu tīrāmos līdzekļus, izsmidzināmus līdzekļus un mitrās salvetes. Gan brilles, gan kontaktlēcas un tīrīšanas līdzekļus vari gan apskatīt, gan pasūtīt tieši mājas lapā. Tāpat, mājas lapā varēsi aplūkot arī labākos piedāvājumus un akcijas preces. Mājas lapā Manaslecas.lv aradīsi kontaktlēcas kā vienai dienai, tā arī pus gadam. Lietojot kontaktlēcas, galvenais ir atcerēties, ka kontaktlēcas aizliegts lietot ilgāk par tām paredzēto laiku.

Ielūkojoties Manaslecas.lv mājas lapā, sapratīsi, ka šeit Tu varēsi iegādāties, gan brilles ikviena gaumei, gan kontaktlēcas kā ikdienai tā arī krāsainās lēcas izklaides pasākumiem, gan acu pilienus vai gēlus un citus acīm svarīgus pakalpojumus un piedāvājumus. Tev nav jāuztraucas par to, kurā klīnikā vai redzes pārbaudes, optikas salonā to darīt, jo Manaslecas.lv piedāvā iespēju veikt izmeklējumus tepat Rīgā, Kr. Valdemāra ielā 37. Tā ir Manaslecas.lv A’telpa. Tad lūk. A’telpa ir Manaslecas.lv telpas, kurās par Tavu redzi parūpēsies četras saprotošas un zinošas optometres. Ja esi izlēmis lietot kontaktlēcas, tad Tev jāizvēlas „Iesācēja komplekts”. Tev būs jāiegriežas A’telpā, kur ne vien pārbaudīs redzi, bet arī iemācīsies lietot lēcas. Turklāt, Tu saņemsi dāvanā pirmo kontaktlēcu pāri un pat lēcu kopšanas šķīdumu. Gluži kā pateicību par to, ka savu redzi izvēlējies pārbaudīt tieši pie Manaslecas.lv. https://www.manaslecas.lv/lv/kontaktlecas/

Tev vajadzīgas lasāmbrilles? Manaslecas.lv Tu atradīsi lasāmbrilles tieši sievietēm. Šīs lasāmbrilles ir veidotas ar elegantu un sievišķīgu dizainu. Tāpat, pieejamas arī mūsdienīgas lasāmbrilles ar varavīksnes spīdumu lēcām, kas dod saulesbriļļu efektu. Ērti lasīt varēs pat saulē! Ja apskatot visu piedāvājumu mājas lapā neesi drošs par to kā brilles piestāvēs, vari arī iegriezties Manaslecas.lv A’telpā, Rīgā, Kr. Valdemāra ielā 37. Tur varēsi gan apskatīt brilles, gan piemērīt tās, gan arī iegādāties.

Ja esi nolēmis pasūtīt brilles internetā, saņemt tās varēsi vienas darba dienas laikā. Izvēloties brilles, atceries, ka abām briļļu lēcām būs vienādas dioptrijas jeb vienāds optiskais stiprums. Ja Tavām acīm nepieciešamas dažādas lēcas, tad Manaslecas.lv A’telpā varēsi arī pieteikt optometrista pakalpojumus, lai būtu pilnīgi drošs par briļļu un lēcu pareizību tieši Tev. Ja esi iegādājies brilles, Tev nav jāuztraucas par to saņemšaņu, jo Manaslecas.lv par to ir padomājušas. Brilles varēsi saņemt Rīgā, Latvijā un visā plašajā pasaulē! Manaslecas.lv Tev nodrošina četras iespējas kā saņemt savu pasūtījumu. Pirmā, bez maksas saņemt preci kādā no optikas saloniem „Metropole”. Pirkumam virs 40 eiro varēsi saņemt preces bez maksas Latvijas Pasta nodaļās vai pasta stacijās, kā arī Statoil degvielas uzpildes stacijās. Ja vēlies saņemt pasūtīju ārpus Latvijas, par piegādi būs jāmaksā 7 eiro, savukārt, ja noformēsi pasūtījumu virs 70 eiro, tad arī piegāde uz Tevis izvēlēto vietu būs bez maksas! Ja preču vai produktu izvēles brīdī Tev rodas kādi jautājumi, negaidi un sazinies ar Manaslecas.lv klientu konsultantiem pa tālruni 202 11 202.

Comments are closed.

Post Navigation