Nepieciešami krēsli, galdi, nojume banketam? Sazinies ar Akurāts!

telts īreRīkojat pasākumu un nepieciešami sēdekļi, lai tā dalībniekiem būtu, kur apsēsties?Uzņēmuma Akurāts piedāvātā banketu krēslu noma būs labākais risinājums! Tas ir pakalpojums, ar kā palīdzību jums būs pieejams nepieciešamais sēdvietu daudzums noteiktajā laikā un vietā. Ņemot vērā, ka sēdekļus nebūs vajadzības iegādāties, jūs samazināsiet izdevumus. Jāsaka arī, ka Akurāts nodrošina ne vien sēdekļu, bet arī citu mēbeļu īri.

Uzņēmums Akurāts piedāvātie krēsli iederēsies jebkurā interjerā – tiem piemīt vienkāršs, bet gaumīgs izskats. Paši krēsli ir melnā krāsā, un sēdekļiem ir metāla rāmis. Sēdekļi būs piemēroti arī pasākumiem, kuros nepieciešams ļoti daudz atrasties sēdus – krēsli ir patiešām komfortabli un mīksti. Pie uzņēmuma Akurāts ir iznomājami arī krēslu pārklāji īpašas noskaņas izveidošanai, kā arī pārējais aprīkojums.

Banketu krēslu noma pie Akurāts:

•Noderēs praktiski ikvienā pasākumā;

•Var ietaupīt, jo nav jāiegādājas aprīkojums;

•Ir viens no daudzajiem banketu rīkotājiem paredzētajiem pakalpojumiem.

Akurāts piedāvātie banketu sēdekļi iederēsies praktiski jebkura veida telpu iekārtojumā, krēsli ir piemēroti gan svinībām, kā arī formāliem pasākumiem, jo krēslu dizains ir patiešām vienkāršs. Interjera un sēdekļu pieskaņošana noteikti nesagādās sarežģījumus, jo tie piestāvēs jebkam. Īpašas noskaņas radīšanai jūs varat izmantot īpašus sēdekļu apvalkus, ko iznomā uzņēmums Akurāts.

Banketu krēslu noma ir lieliska metode, kā pazemināt pasākuma rīkošanas izdevumus. Sēdekļu īre nozīmē, ka jānorēķinās tikai par to laiku, kamēr krēsli jums būs nepieciešami. Krēslus nav jāpērk. Turklāt jums nav jāuztraucas par to, ko darīt ar sēdekļiem, kad pasākums beidzies. Krēslu uzglabāšanai pēc pasākuma būtu nepieciešamas noliktavas. Gadījumā, kad pasākuma organizatoriem nav vajadzīgo telpu, jāizdod nauda to nomai.

Ar uzņēmuma Akurāts palīdzību, jūs ietaupīsiet ne tikai naudu, bet arī citus resursus. Jūsu ērtībām Akurats.lv piedāvā  visu nepieciešamo pasākumiem – telts īre un nojumes, grīdas, banketa un bāra krēslus, stāvgaldus un parastos galdus, sildlampas un saliekamās skatuves. Lai jums veicas rīkojot savu pasākumu!

Comments are closed.

Post Navigation