NEPIECIEŠAMS ĪSTERMIŅA KREDĪTS? IZVĒLIES ĀTRO KREDĪTU, KO PIEDĀVĀ SMSCREDIT.LV

SMS Kredīts smscreditJa Tev nepieciešami naudas līdzekļi, izvēlies ātro kredītu, ko piedāvā SMSCredit.lv. Tā ir lieliska iespēja saņemt īstermiņa aizdevumu ātri, vienkārši un izdevīgi! SMSCredit sevi pierādījis kā uzticamu aizdevēju, tādēļ, ja arī arī Tu vēlies būt drošs par savu finansiālo stāvokli, ienāc SMSCredit.lv un piesaki savu aizdevumu!

SMSCredit klientiem piedāvā naudas kredītus, ko pieteikt un saņemt ir vienkārši un ātri. Savukārt, ja esi jaunais klients, ātro kredītu saņemsi bez procentiem. Lai Tu varētu pieteikties SMSCredit naudas aizdevumam, Tev jābūt Latvijas Republikas pilsonim. Tāpat, Tev nedrīkst būt kavēti citi kredītu maksājumi, neatkarīgi no tā, kurā kredītdevēju iestādē ir nokārtots aizdevums, pretējā gadījumā, SMSCredit.lv Tev var nepiešķirt aizdevumu. Aizņemoties pirmo reizi no SMSCredit, pirmo kredītu saņemsi bez maksas! Tas nozīmē, ka atdot vajadzēs tikpat, cik aizņēmies. Pirmajā aizdevuma reizē Tev būs jāatmaksā tikai pamatsumma, bet procentu maksājumu un komisijas maksu SMSCredit.lv neiekasēs! Savukārt, ja aizņemsies atkārtoti, Tu jau varēsi saņemt aizdevumu līdz 425 eiro. Pieteikties šim aizdevumam var internetā – SMSCredit.lv mājas lapā. Aizņemties naudu internetā ir ne tikai ērti un ātri, bet arī izdevīgi, jo maksa par kredīta noformēšanu un reģistrēšanos ir tikai 1 cents, kas Tev no sava bankas konta būs jāpārskaita kreditēšanas iestādei, SMSCredit.lv. Veicot šo pārskaitījumu, Tu būsi apstiprinājis savu reģistrāciju un jau drīz vien saņemsi arī pieprasīto naudas summu. Būtiski, ka pie SMScredit pieejams arī sms kredīts, kuru ērti iespējams noformēt ar īsziņas starpniecību.

SMSCredit saviem klientiem piedāvā naudas kredītu interetā. Aizņemties internetā ir patiešām ērti un pats galvenais, ātri. Aizņemties naudas kredītus internetā ir arī izdevīgi, jo maksa par kredīta noformēšanu un reģistrēšanos ir tikai 1 cents, kas tev no sava bankas konta būs jāpārskaita kreditēšanas iestādei. Kas attiecināms uz ātro kredītu atmaksu, Tu drīksti kredītu atmaksāt pirms noteiktā termiņa, savukārt, ja dažādu iemeslu dēļ maksājumu nevari veikt, SMSCredit.lv piedāvā iespēju kredīta maksājumu atlikt jeb pagarināt. Kredīta atmaksas pagarināšanas summa ir atkarīga no tā, cik lielu naudas summu esi aizņēmies. Jo mazāks aizdevums, jo mazāka būs pagarināšanas maksa. Taču SMSCredit atgādina, ka ātrais kredīts ir tikai īslaicīgs finansiālo problēmu risinājums, tādeļ aizņemoties rūpīgi jāizvērtē arī savas iespējas aizdevumu atmaksāt laikā.

Nepieciešamības gadījumā, Tu vari sazināties ar SMSCredit komandu, izmntojot savu e – pastu vai mobilo tālruni. Zvani uz numuru 67 333 990 vai raksti uz info@smscredit.lv. Kā arī, vari izmantot čatu, lai nekavējoties saņemtu atbildi no klientu apkalpošanas speciālistiem.

Comments are closed.

Post Navigation