NOFORMĒ OCTA POLISI INTERNETĀ – DROŠI, ĀTRI, ĒRTI!

3d small people - car keysLatvijas Republikas likumā noteikts, ka katrai uzskaitē esošai automašīnai, ar kuru piedalies ceļu satiksmē kā satiksmes dalībnieks, obligāta prasība ir OCTA polise. Manapolise.lv var pieteikt dažāda veida transportlīdzekļu apdrošināšanu – OCTA un KASKO -, kas spēs pasargāt tavu automašīnu no visādiem riskiem un negadījumiem.
Apdrošināšana OCTA tā tiesīgo lietotāju vai īpašnieku ceļu negadījumos. Pats būtiskākais – garantē negadījumā iesaistīto trešo personu atlīdzināšanu naudas izteiksmē pret radītajiem veselības vai materiālajiem zaudējumiem. Visus radušos zaudējumus sedz apdrošinātājs, pasargājot apdrošināšanas ņēmēju pret finansiālo līdzekļu tēriņiem. Noformētā OCTA apdrošināšana darbojas kā Latvijā, tā arī visās Eiropas Savienības valstīs. Ja, esot ārpus Latvijas, saņem atgādinājumu par apdrošināšanas termiņa beigām, izmanto Manapolise.lv izdevības un noformē garantēto OCTA. Taču ir ļoti ieteicams laikus pārliecināties par polises beigu laiku, jo ārzemju braucienos ir vajadzīga OCTA polise drukātā formātā. tTaču tepat, Latvijā, šādas vajadzības nav.
KASKO ir brīvprātīgā transportlīdzekļa īpašnieka apdrošināšana. Apdrošināšanu var nopirkt tādiem transportlīdzekļiem kā vieglajām un kravas automašīnām, traktortehnikai, motocikliem, autobusiem. Ar KASKO transportlīdzekļa īpašnieks būs pret dažādu risku radītajiem zaudējumiem. Kā piemēram, stikla plīsums, vandalisms un ļaunprātīga citu personu darbība, transportlīdzekļa zādzība, dabas stihija, ugunsnelaime. Uzskaitītie ir pāris no variantiem, kuru visus zaudējumus sedz apdrošinātājs.
Mājaslapā Manapolise.lv ir iespējams lietot parocīgo KASKO un OCTA rīku, kur, ievadot datus par automašīnu, tev tiks piedāvāti pāris apdrošināšanas varianti no dažādām kompānijām. No tiem tu varēsi pasūtīt tev piemērotāko un labāko piedāvājumu. Pirkt apdrošināšanu Manapolise.lv var ik dienas jebkurā laikā internetā – ātri, ērti un izdevīgi!

Comments are closed.

Post Navigation