NOJUMES, TELTIS, GALDI, KRĒSLI UN CITS APRĪKOJUMS SVĒTKIEM

krēslu īre akuratspasakums.lvJautāsi, kāpēc lietot  kompānijas SIA ”Akurāts” telts nomas servisu?

•   SIA “Akurāts” piedāvā labākās teltis un telšu tehnisko aprīkojumu, kā arī nodrošina ar teicamu telšu montāžas servisu, lai tavs pasākums būtu maksimāli izdevies. SIA „Akurāts” nojumes noma ir atrodamas par īpaši draudzīgām cenām.

•   Telts īre ir tava iespēja ieekonomēt. Ja tu nopērc telti, ko attiecīgajā sezonā  izmanto vien pāris reizes, bet vēlāk tā kaut kur tiek pazaudēta un vairs netiek lietota, tad ieguldījums būs bezjēdzīgs. Savukārt īrēt telti var tieši uz kādu konkrētubrīdi, piem., ja tiek  iecerēts kāds gadatirgus, mūzikas festivāls, uzņēmuma vai kāds cits pasākums.

•   Firmas „Akurāts” darbinieki ir zinoši un pieredzējuši eksperti, kuri konsultēs un tev palīdzēs izvēlēties vairāk pielāgotāko telti tavam paredzētajam pasākumam, nogādās, uzstādīs un demontēs telti tavā norādītā laikā un vietā.

•   Telts īre ir tava iespēja ietaupīt. Ja tu nopērc telti, kuru vienā sezonā  lieto tikai dažas reizes, bet vēlāk tā  tiek nomētāta un vairs netiek lietota. Bet īrēt telti var tieši uz kādu konkrētu noteiktu laiku, piemēram, ja tiek  ieplānots kāds gadatirgus, mūzikas festivāls, iestādes vai kāds cits pasākums.

•   SIA “Akurāts” piedāvā labākās teltis un telšu tehnisko aprīkojumu, kā arī nodrošina ar teicamu telšu montāžas servisu, lai tavs pasākums būtu maksimāli labi noorganizēts. uzņēmuma „Akurāts” nojumes noma ir pieejamas par īpaši draudzīgām cenām. }

CIK DĀRGA IR NOJUMES NOMA AKURATS.LV?

• Telts īres izmaksas ir atkarīgas no tā uz kuru vietu Latvijā ir paredzēts nogādāt telti. SIA „Akurāts”, kas savus pakalpojumus piedāvā visā Baltijā, katram klientam vēlamā pakalpojuma cenu aprēķina individuāli, palīdzot izvēlēties piemērotāko aprīkojumu un variantu pēc tavām vajadzībām, interesēm un finansiālajām iespējām.

Pārvērt savus svētkus par neaizmirstamu pasākumu. Nav nozīmes vai tu domā rīkot svētkus dažiem cilvēkiem vai plašākam ļaužu pūlim. Pats galvenais ir rūpēties par to, lai viņi dodas mājās apmierināti. Tāpēc pievērs uzmanību šādām lietām: plānojot kādu aktivitāti Jums jāzina, ka vienai personai jāierēķina vismaz 2m² liela vieta. Savukārt nojumes izvēli nosaka plānoto svētku tematika. Vispirms ir jāizplāno kas tas būs par pasākumu – sporta pasākums, koncerts, izlaiduma balle vai tamlīdzīgi. Svarīgi arī pirms nojumes uzstādīšanas sastādīt telts novietošanas plānu, kas bez šaubām pasargās tevi no neskaitāmām problēmām, kas var tikt atklātas gadījumos, kad tomēr izvēlētajā vietā telts nekādi neiederas.

TELŠU NOMAS VASARAS PIEDĀVĀJUMS JŪSU SVĒTKIEM

“Akurāts” ir tava iespēja izīrēt teltis un nojumes dažādiem pasākumiem. Allaž iespējama arī krēslu noma. Klāstā ir vairāki telšu varianti, sākot no 3×3 jeb 9m² teltīm līdz pat 1500 m² lielām teltīm. Tas nozīmē, ka zem ”Akurāts” telts vai nojumes var pulcēties daudz apmeklētāju. „Akurāts” teltis ir unikālas. Tās pārsteidz ar neatkārtojamu dizainu, formu, krāsu un izmēriem.

Ja gribi savus viesus  pārsteigt ar oriģinālu telti, tad izvēlies telti ZVAIGZNE. Tā nenoliedzami uzsvērs pasākuma unikalitāti, jo ar savu formu un krāsu, telts ZVAIGZNE iederēsies jebkurā vietā. Pēc šāda pasākuma apmeklējuma cilvēki vēl noteikti ilgi runās.

Pasākuma kopējo tēlu padarīs lielisku arī stāvlampas. Arī tās pieejamas uzņēmuma „Akurāts” piedāvājumā. Stāvlampu noma ir īpaši pieprasīta rudens un ziemas mēnešos.

Ja tev ir svarīga kvalitāte, tad ”Akurāts” teltis šajā ziņā noteikti attaisnos pilnīgi visas cerības. „Akurāts” teltis izmanto ne tikai dažādiem brīvdabas pasākumiem, festivāliem, kāzām, gadatirgiem, prezentācijām, ar „Akurāts” sadarbojas arī daudzas celtniecības un būvniecības firmas, kas teltis pielieto noliktavu vajadzībām, bet nelabvēlīgos laika apstākļos uzstāda teltis celtniecības objektos, lai netiktu pārtraukts celtniecības un būvniecības process.

Comments are closed.

Post Navigation