OCTA risinājums – Tava iespēja pasargāt sevi un tuviniekus

Latvijā tiesības iegūt OCTA zaudējumu atmaksu ir cilvēkiem, jair nevainīgi. Lēta OCTA polise sedz personai veiktus zaudējumus līdz 5000000 EUR, bet mantai līdz 1000000 EUR. Lai iegādātos lētāko, iesakām izmantot iespēju “octas kalkulātors”, kas ir apdrošināšanas kalkulātors. Dārga vai lēta OCTA jeb auto apdrošināšana ikreiz ir garantija, ka avārijas situācijā nebūs jāsedz visu pašam/ai. Lētākām izmaksām jāizmanto octas kalkulātors, kas ir analogs pakalpojumam “apdrošināšanas kalkulātors”.

Vai OCTA polise sedz visus zaudējumus? Uzzini atbildes!

Jāuzsver, ka auto apdrošināšana jeb OCTA neatlīdzina transportlīdzekļa remonta izmaksas. Tāpat tiek atlīdzināti:

octas var segt pārvešanu no ceļu satiksmes negadījuma vietas līdz transportlīdzekļa īpašnieka vai lietotāja dzīvesvietai;

octas sedz ārstēšanos, t.sk. stacionāri, diagnostiku un aprūpi, ārstu izmeklējumus (OCTA šos izdevumus sedz).

Jāņem vērā, ka auto apdrošināšana jeb OCTA polise var segt arī bojājumus ceļiem, būvēm un citiem materiāliem īpašumiem Atgādinām, ka octas kalkulātors jeb apdrošināšanas kalkulātors ir rīks, ko jāp[ielieto ikvienam. Lai izvēlētos atbilstošāko, iesakām izmantot iespēju “octas kalkulātors”, kas ir tas pats apdrošināšanas kalkulātors.

OCTA apdrošināšana Tavam auto

Robežapdrošināšanas līgums ir octas apdrošināšanas līgums (arī pakalpojums “auto apdrošināšana”), kas tiek slēgts attiecībā uz transportlīdzekli, kurš piereģistrēts valstī, kas nav EEZ valsts, ja tā vadītājs nevar uzrādīt Latvijas teritorijā spēkā esošu transportlīdzekļa īpašnieka OCTA līgumu.

Starptautiskais apdrošināšanas līgums (octas paveids) jeb Zaļā karte ir polises (arī pakalpojuma “lēta OCTA” polise veidā) vienošanās, kas tiek slēgts attiecībā uz automašīnu, kas reģistrēta Latvijā un ir nenoņemts no uzskaites valstī, kas ir Zaļās kartes apvienības dalībvalsts. Octas polises palīdzēs risināt negadījumu situācijas.

Līdz ar šo ir aktualizēta iespēja “apdrošināšanas kalkulātors” jeb “octas kalkulātors” – izvēlēties ekonomiski izdevīgāko OCTA polises veidu.

Izcils risinājums: “octas kalkulātors” un “apdrošināšanas kalkulātors” katram autovadītājam! Ja nepieciešami alternatīvi apdrošināšanas veidi (auto apdrošināšana)), ko īsteno sertificēti apdrošināšanas brokeri, pēti informāciju to mājaslapās! Iegādājies izdevīgu OCTA polisi savam transportlīdzeklim pie sertificētiem apdrošināšanas brokeriem un esi pārliecināts, ka visas situācijas var risināt!

Comments are closed.

Post Navigation