ORIĢINĀLAS DĀVANAS SVĒTKOS – IEPRIECINI SEVI UN SEV TUVOS

romantiska dāvanaDāvanuServiss.lv ir lielākais piedzīvojumu dāvanu karšu interneta veikals Latvijā ar zinošu dāvanu ekspertu komandas sastāvu, kas piemeklēs un palīdzēs katram pircējam atrast oriģinālas dāvanas, kas atstās lieliskus iespaidus! DāvanuServiss.lv darbojas jau vairāk nekā 5 gadus un tika atvērts kā ActivityGifts filiāle. DāvanuServiss.lv piedāvājumā ir vairāki simti dažādu oriģinālu dāvanu karšu ikvienai dzīves situācijai. Izbrauciens ar jahtu, SPA, šokolādes masāžas un citas romantiskas dāvanas, dzimšanas dienas dāvanas un pārsteigumi citiem svētkiem – viss vienuviet!

Brauciens ar jahtu perfektam piedzīvojumam – Ja dāvanu kartes saņēmējs pēc dabas ir romantiķis, Tu nekļūdīsies, uzdāvinot romantisku dāvanu– izbraucienu ar jahtu “Turaida”. Jahta ir ātra, mūsdienīga un tai ir liels klājs, lai ikviens jahtas viesis varētu sajusties komfortabli. Braucēju komfortam jahtas salonā ir neliela virtuve ar izlietni. Brauciens ar jahtu ir perfekti piemērots gan ballītēm ar draugiem, gan īpašiem brīžiem ar mīļoto. Lai izvēlētos izbraucienu ar jahtu un palutinātu sev tuvus un mīļus cilvēkus, ienāc DāvanuServiss.lv un izvēlies labākos jahtu braucienu piedāvājumus.

Dāvanas mīļotajam, draugam, tētim, vīram vai brālim – situācijā, kad jāmeklē dāvana vīrietim, teju ikviens zina, cik tas var būt sarežģīti, tādēļ DāvanuServiss.lv ir sarūpējis oriģiālas dāvanas ikvienam vīrietim! Gan aktīviem vīriešiem, kas mīl piedzīvojumus (piedzīvojumu parka “Mežakaķis” apmeklējums, šaušana ar ieročiem šautuvē, veikbords, brauciens ar krosa motociklu u.c.), gan jaunu hobiju meklētājiem (kaita stūrēšanas pamati, klubu pokeru spēles apmācība, alpīnisma nodarbības u.c.), gan gardēžiem (Barona viduslaiku mielasts Jaunpils pilī, suši Yolo bārā, gardas taizemiešu vakariņas “Kotai Taizemiešu virtuvē” u.c.) un ne tikai! Dāvanu kartes iespējams iegādāties gan konkrētajam vīrietim, gan kā dāvanu vairākām personām.

Viena no pieprasītākajām DāvanuServiss.lv dāvanu kategorijām – dāvanas veselībai un skaistumam, t.sk. šokolādes masāža. Šokolādes masāža ir perfekts veids, kā palutināt ādu, to mīkstinot un barojot. Šokolādē esošais kakao stimulē laimes hormona rašanos smadzenēs, kas atbrīvo no sliktām emocijām, novērš sliktu pašsajūtu un padara laimīgāku. Tev ir iespēja iegādāties vairāku veidu dāvanu kartes vairākās cenu kategorijās, kur atšķiras arī katra šokolādes masāža. Izbaudi šokolādes priekus katrā laikā, izvēloties dāvanu karti sev vai dāmai, kam patīk sevi palutināt.

DāvanuServiss.lv aizvien domā par klientu vēlmēm, tādēļ tagad īpašu dāvanu izlasi ar vairāk nekā 40 dažādiem piedāvājumiem var atrast arī DāvanuServiss.lv stendos Valters un Rapa grāmatnīcās! Bet, ja dāvana nepieciešama steidzami, ienāc www.davanuserviss.lv, izvēlies dāvanu, saņem to savā e-pastā un izprintē 1 minūtes laikā!

Comments are closed.

Post Navigation