Padari pasākumu īpašu ar atbilstošu inventāru!

Plānojot pasākumu, būtisks ir piemērots aprīkojums. Te piemērota var izrādīties inventāra noma. Tā ļauj piemeklēt tieši konkrētajam pasākumam vajadzīgo aprīkojumu vajadzīgajā apjomā un pēc tam neuztraukties par tā transportēšanu un izvietošanu.

Aktuāla telšu noma? Izvēlieties piemērotāko risinājumu!

Brīvdabas pasākumos, piemēram, tirdziņos , noderīga būs Akurāts telšu noma. Būtiski, ka Akurāts telšu noma nodrošina pilnu servisu – tostarp piegādi, montāžu un demontāžu. Teltis pieejamas vairākās formās un izmēros, kas dos iespēju katram atrast labāko variantu.
Vēss laiks nebūt nav šķērslis, lai pasākums nenoritētu brīvā dabā. Par omulīgu gaisotni arī ārpus telpām parūpēties palīdzēs gāzes sildītājs terasēm. Tie visbiežāk darbojas apmēram 10 stundas. Lai aprēķinātu, cik gāzes sildītāji terasēm vajadzīgi, jāielāgo, ka viens sildītājs spēj apsildīt aptuveni 20 kvadrātmetrus lielu platību.

Pasākumā nepieciešama garderobe? Nomas piedāvājumā arī tā!

Privātās ballītēs vai dažādās prezentācijās noderīga var būt bāra letes noma. Bāra letes pieejamas dažādos variantos -bāra letes noma piedāvā, piemēram, baltu un izgaismotu leti, kā arī dažādus citus risinājumus.
Bet varbūt pasākumam vajadzīga arī garderobe? Par to parūpēsies garderobes noma! Garderobes noma mēdz ietvert vairākas būtiskas lietas, piemēram, spoguļus, drēbju pakaramos un starpsienas. Pateicoties veiksmīgajiem risinājumiem, garderobes noma iederēsies visdažādākajos pasākumos.

Iemesli, kāpēc izvēlēties inventāra nomu

Aprīkojumu brīvi var piemērot konkrētajam pasākumam.
Vajadzīga lielizmēra telts, bet noliktavā stāv tikai viena maza izmēra nojume? Nav problēmu – Akurāts telšu noma ļaus izvēlēties pasākumam visatbilstošāko risinājumu!
Izvēlieties inventāra nomu un ietaupiet
Aprīkojuma noma paredz, ka jāatmaksā tikai par inventāra izmantošanas laiku. Ja, piemēram, bāra lete vajadzīga tikai uz vienu dienu, nav {diez ko} prātīgi to iegādāties par pilnu samaksu. Bāra letes noma dod iespēju to izmantot, kad vajadzīgs un maksāt tikai par konkrēto laiku.
Dodot priekšroku aprīkojuma nomai, nav jāraizējas par aprīkojuma uzglabāšanu.
Pēc pasākuma beigām jādomā par inventāra uzglabāšanu un pienācīgu apkopi. Tas ne vienmēr ir vienkārši. Saņemot vajadzīgo aprīkojumu uz vajadzīgo brīdi, šī problēma atkrīt. Piemēram, gāzes sildītāji terasēm ir sezonāls variants, tādēļ daudzi dod priekšroku to nomai. Turklāt nomājot, atkrīt arī rūpes par transportēšanu, montāžu un demontāžu.
Varat rēķināties ar speciālistu konsultācijām
Lai arī kāda būtu vajadzība – garderobes noma vai kāds cits risinājums, nomas servisa darbinieki vienmēr būs priecīgi palīdzēt atrast labāko risinājumu!

Comments are closed.

Post Navigation