Pansionāti kā seniorbaltic.lv priekš senioriem

pansionātiSituācijās, kad nepieciešama dzīves vieta, kurā seniori saņemtu atbilstošu aprūpi, aprūpes centrs “Dzintara melodija” sniegs palīdzību. Cilvēkiem gados tur tiek sniegta iespēja iegūt nepieciešamo atbalstu un tiešām komfortabli dzīvot. “Dzintara melodijas” ēka ir iekārtota tā, lai uzturēšanās centrā būtu komfortabla arī senioriemar grūtībām veikt ikdienišķas fiziskās aktivitātes. Papildus parastajai palīdzībai, tiek nodrošināta arī medicīniskā personāla uzraudzība. Pansionāti seniorbaltic.lv un citi ir paredzēti, lai sniegtu labu aprūpi par senioriem.

Ja seniori uzturēsies centrā, jūs varēsiet šos cilvēkus ērti apciemot, jo “dzintara melodija” atrodas 10 minūšu attālumā no Rīgas centra. Aprūpes centrs ir atbilstošs sekojošiem brīžiem:

•   Nepieciešama piemērota vieta, kur senioram uzturēties īstermiņā;

•   Radinieks slimo ar demenci;

•   Radiniekam vajadzīga katras dienas un mediķu sniegtā uzraudzība.

Ja jums nav iespējams piedāvāt it visu atbilstošo aprūpi, kā arī medicīnisko aprūpi savam radiniekam. Ja jūsu mājas ir nepiemērotas personas nepieciešamībām un jums nav laika, lai piedāvātu ir visas nepieciešamās rūpes. Aprūpes centrs ir piemērots piedāvājums. Tā telpu aprīkojumsir ļoti atbilstošs cilvēkiem, kam ir grūti pārvietoties. Jāpiebilst, ka tur strādā prasmīgs personāls, kā arī tiek piedāvāta piemērota ārstnieciskā uzraudzība.

Demences pacientiem centrā izveidota īpaša nodaļa. Šīs aprūpes programmas uzdevums ir gādāt par to, lai senioriem, kas slimo ar šo slimību, piedāvātu nepieciešamo atbalstu, kā arī palēninātu slimības attīstības gaitu. Atbalsts tiek īstenots ar dažādu nodarbību, piemēram, atmiņas vingrinājumu atbalstu.

“Dzintara melodija” ir labs risinājums pat reizēs, kad ir vajadzīgs garantēt palīdzību savam tuviniekam tikai uz vienu vai vairākām diennaktīm. Bieži izdevība izmitināt tuvinieku vajadzīga cilvēkiem, kas piedāvā aprūpi mājās un, kam vajadzīgs kaut kur doties. Jums nebūs jāpakārto it viss laiks sava tuvinieka vajadzībām un jūs varēsiet būt pārliecināts, ka jūsu radinieks ir apmierināts un aprūpēts.

Comments are closed.

Post Navigation