Parocīgākā riepu maiņa: pasūti riepas tiešsaistē- Riepas1.lv

Riepas1Visi šoferi zina, cik būtiska nozīme ir kvalitatīvām un laika apstākļiem atbilstošām riepām. Neatbilstošas riepas ir viens no vērā ņemamiem iemesliem, kāpēc tiek izraisīti ceļu satiksmes negadījumi.

Kurš ir īstais brīdis mainīt riepas?

Saskaņā ar CSDD sniegto informāciju, vasaras riepas var uzstādīt sākot no 1. Oktobra, lai gan normatīvos aktos minēts, ka automašīnai ar ziemas riepām jābūt laika posmā no 1. Decembra līdz 1. Martam. Taču svarīgākais faktors, protams, ir laika apstākļi. Piemēram, pavasarī ar riepu maiņu ieteicams nesteigties, jo dienas laikā gaiss var iesilt līdz +10 grādiem, bet naktīs – noslīdēt līdz 0 grādiem, izraisot atkalu. Tāpēc speciālisti iesaka ziemas riepas pret vasaras riepām nomainīt tad, kad vidējā gaisa temperatūra ir vismaz + 7 grādi.

Pēc kādiem kritērijiem izvēlēties riepas?

Jāatzīmē, ka pat kvalitatīvākās riepas sniegs sliktu rezultātu, ja tiks piemeklētas neatbilstošā izmērā, tiks izmantotas nepiemērotos laika apstākļos vai arī ilgāk par noteikto termiņu, kas jaunām riepām ir 5 līdz 6 gadi. Taču, kas raksturo kvalitatīvas riepas? Tās ir izgatavotas no izturīga materiāla, ir ar ergonomisku zīmējumu un stabilu iekšējo struktūru.

Ko ņemt vērā, iegādājoties riepas internetā

Tiem, kuri izvēlas pirkt riepas internetā, var būt jautājums, kur tādas riepas uzstādīt . Taču riepas internetā izvēlas arvien vairāk cilvēku visā Eiropā, tāpēc servisu darbinieki ir pieraduši pie tā un labprāt uzņemas tiešsaistē iegādātu riepu uzstādīšanu. Vairumam šādu tirdzniecības vietu ir savi servisi vai partneri, pie kuriem var doties, ja nopirktas riepas internetā.

E-vidē var iegādāties ne vien riepas, bet arī diskus. Riepas un diski parocīgi piemeklējami pēc noteiktiem kritērijiem, tāpēc nav pat jāiet uz vairākām tirdzniecības vietām – atbilstošās riepas un diski atrodami un pasūtāmi pavisam īsā laikā! Arī piegāde visbiežāk ir ērta un ātra. Viena no iespējām, kur iegādāties riepas, ir platforma Riepas1.lv.

Savas nozares eksperti – Riepas1.lv

Viens no variantiem, ja aktuālas riepas internetā, ir ielūkoties Riepas1.lv piedāvājumā. Riepas1.lv komandas mērķis ir piedāvāt vienkāršu un ātru riepu iegādi . Turklāt piedāvājums ir visnotaļ plašs – izvēlei vairāku veidu riepas un diski.
Riepas1.lv sortimentā dažu desmitu zīmolu riepas un diski, turklāt visi izstrādājumi tiek kārtīgi atlasīti un izvērtēti, ievērojot ekspertu viedokļus un statistikas datus. Riepas1.lv nodrošina ērtu riepu iegādi, lielu klāstu, atbalstu riepu izvēlē un teicamu apkalpošanu.

Comments are closed.

Post Navigation