PĀRSTEIGUMI IKVIENAI GAUMEI ATRADĪSI MĀJAS LAPĀ DAVANUSERVISS.LV

kriosauna davanuserviss.lvLai piemeklētu pārsteigumu bērniem vai Ziemassvētku svinībām, oriģinālas dāvanas meklēšana var aizņemt pat vairākas stundas. Nevajag piebilst, ka fotosesijas ir šī brīža labākā dāvana. Fotosesija bērnam būs laba dāvana dzimšanas dienā. Pieejamas gan klasiskās fotosesijas, gan īpaši veidotas retro fotosesijas. Jūs paši varēsiet izvēlēlēties gan fonus, gan atribūtiku. Fotosesija ilgst sptuveni vienu stundu. Pēc tās jūs saņemsiet apstrādātas fotogrāfijas un pārsteigumu! A6 izmēra ēdamo fotogrāfiju, uz kuras uzdrukāta kāda no jūsu fotogrāfijām! Prieks būs ne tikai par skaistajām un interesantajām fotogrāfijām, bet arī par gardo pārsteigumu, ko pēc tam kopīgi varēsiet nobaudīt.  Interneta veikala DavanuServiss.lv piedāvājumā tu varēsi atrast vairāk kā 15 dažādas fotosesijas, gan individuālās, gan draugu lokā, foto studijā vai brīvā dabā, kuru varēsi piemeklēt pēc iespējas atbilstošāku tās saņēmējam. Uzdāvinot fotosesiju, tu uzdāvināsi ne vien fotografēšanās prieku, bet arī skaistas, apstrādātas fotogrāfijas un jauki pavadītu dienu! Ja tu nevari izvēlēties, kādu fotosesiju dāvināt, vari arī iegādāties dāvanu karti kādā noteiktā summā, un tās saņēmējs pats varēs izdarīt savu izvēli.

Mūsdienās, piemeklēt interesantu pārsteigumu nav tik sarežģīti, kā pirmajā brīdī varētu domāt. Turklāt, par vienu no labākajām izvēles iespējām kļūst tieši dāvanu kartes. Tu būsi uzdāvinājis lielisku iespēju – dāvanu izvēlēties pašam jubilāram! DāvanuServiss.lv interneta veikalā pieejamas vairāk kā 800 dažādu dāvanu, tā ir ļoti plaša dāvanu izvēle, lai ikviens varētu atrast to, ko vēlas. Ielūkojies DavanuServiss.lv mājs lapā un aplūko visus dāvanu piedāvājumus pats savām acīm, gan dāvanu kartes, gan piedzīvojumu komplektus!

 Ja tevi aizrauj augstums un vēlies piedzīvot ko nebijušu, tad tev jāizvēlas lidojums. Izpletņlēciena oriģinalitāti varēs baudīt gan pieredzējuši lēcēji, gan iesācēji, jo lēcieni notiek kopā ar instruktoru. Atliks tikai baudīt skatu, kāds paveras no augšas.  Taču, ja dejošana ir viens no aktīvās atpūtas veidiem, kam tu vai dāvanas saņēmējs dod priekšroku, tad tikai DavanuServiss.lv tu atradīsi „Dejo ar zvaigzni” cienīgu piedāvājumu – deju nodarbību Valda Škutāna deju skolā.

Mēs zinām, ka ikviens no mums vēlas būt skaists un vesels. Tiem, kuri savu ķermeni vēlas palutināt ar masāžu diviem, papildus tai tiek piedāvāta arī aromterapija, kura sniegs patīkamas sajūtas arī degunam. Interneta veikalā atradīsi arī īpašus SPA rituālus pāriem. Tā būs laba iespēja pavadīt laiku divatā, turklāt, atpūšoties. Šāda dāvana būs piemērotā kā otrai pusītei, tā arī dzimšanas dienai. Interneta veikalāDavanuServiss.lv tu varēsi piemeklēt dāvanas jebkurai gaumei. Gan dāvanas bērniem, gan vecākiem. Fotosesijas un mīļus pārsteigumus otrai pusītei. Dzimšanas dienas dāvanas un dāvanas Ziemassvētkiem. DavanuServiss – vieta, kur mājo, iespējams, labākas dāvanas!

Comments are closed.

Post Navigation