PASĀKUMU APRĪKOJUMA SERVISS PASĀKUMIEM BRĪVĀ DABĀ

Vasara ir laiks, kad notiks pasākumi brīvā dabā, kas nozīmē arī īpašas rūpes par piemērotu inventāru. Nav noslēpums, ka iegādāties visu nepieciešamo inventāru ne vienmēr ir izdevīgi un vienkārši, tāpēc par labu risinājumu var kļūt aprīkojuma noma. Seviški izdevīgi tas ir, ja aprīkojums nepieciešams tikai uz vienu pasākumu.

Viens no variantiem, kur iespējams iznomāt inventāru, ir Akurats.lv. Piedāvājumā, piemēram, dažāda veida nojumes un teltis, kas noderēs dažāda veida pasākumos. Ielūkojies Akurats.lv piedāvājumā un izvēlies teltis un nojumes , kas lieliski papildinās konkrēto pasākumu!

AKURATS.LV – LAI PASĀKUMS IZDOTOS

Akurats.lv pasākumu aprīkojuma serviss piedāvā dažādus telšu veidus un cita veida aprīkojumu. Katru telti var komplektēt un pielāgot Tavām vajadzībām – ieklāt koka grīdu, uzstādīt sienas ar vai bez logiem, ievietot galdus, krēslus, ierīkot apsildes un apgaismes lampas. Uzņēmums regulāri papildina piedāvāto preču un pakalpojumu sortimentu, kā arī atjauno nomas inventāru.

Akurats.lv labākā vieta, kur nomāt inventāru pasākumam – piedāvājumā nojumes un teltis dažāda mēroga pasākumiem. Piemēram, telts Zvaigzne iederēsies gan privātās ballītēs, gan publiskos pasākumos. Bet, ja teltis un nojumes īre nav aktuāla, vari ieskatīties citos piedāvājumos, izvēlei, piemēram, skatuves noma, kā arī cits aprīkojums aizraujošiem pasākumiem.

 

Akurats.lv teltis un nojumes noder, plānojot pasākumu ārpus ēkas, jo laika apstākļus grūti paredzēt. Ja būs sagādātas atbilstošas teltis un nojumes, pasākums izdosies arī , ja laikapstākļi nelutinās. Akurats.lv teltis un nojumes iespējams izmantot dažādām vajadzībām, piemēram, pilsētas svētkos, kāzās, festivālos, tirdziņos. Uzņēmuma piedāvātās teltis un nojumes pieejamas ar koka grīdu, gan arī bez tās.

Viens no populārākajiem variantiem ir telts Zvaigzne. Telts Zvaigzne ir ne tikai funkcionāla, bet arī izskatās efektīvi. Telts Zvaigzne labi iederēsies dārza vai sporta svētkos, mūzikas pasākumos. Telts Zvaigzne ir spilgta un labi izcelsies gan dārzā, gan pļavā, gan piemājas mauriņā!

Nojumes īre ir labs risinājums, kā izvēlēties tieši konkrētajam pasākumam atbilstošāko variantu. Turklāt nojumes īre ietver arī konsultācijas, izvēlētā inventāra piegādi, montāžu un demontāžu pēc pasākuma. Nojumes īre – viss, lai pasākums izdotos!

Pasākumos bieži vien noder arī skatuve. Lai to nodrošinātu, teicams variants ir Akurats.lv skatuves noma. Skatuves noma nodrošina saliekamu skatuvi, ko var izvietot dažādos variantos. Skatuve ir piemērota, lai uz tās uzstātos viesi, mūziķu grupa vai deju kolektīvs . Uz skatuves notiekošo varēs labi redzēt no telpas vai telts tālākajām vietām. Līdzīgi kā telts un nojumes īre, skatuves noma ietver arī tās transportēšanu un uzstādīšanu.

Skatuves augstums ir regulējams no 63-83cm. Kāju regulēšana ļauj skatuvi uzstādīt arī nelīdzenās vietās. Skatuvei vienā malā tiek pieliktas kāpnes, lai varētu ērti uzkāpt uz skatuves.

 

Comments are closed.

Post Navigation