PĒRCIET VISU NEPIECIEŠAMO MĀJAI UN DĀRZAM IZMANTOJOT PRECESDARBAM.LV PAKALPOJUMUS

Mājas un dārza labiekārtošana ir patīkams, taču laikietilpīgs process. Ja gribat pasūtīt labas mājas un dārza preces vienuviet, pievērsiet uzmanību interneta veikalam Precesdarbam.lv. Tas ir saimniecības preču lielveikals tiešsaistē, kur var pasūtīt visu vajadzīgo mājas un dārza teritorijas labiekārtošanai. Precesdarbam.lv preču klāstā ir arī būvniecības un remonta aprīkojums.

INSTRUMENTS, BEZ KURA NEIZTIKT REMONTA LAIKĀ – DOMKRATS

Remonts nav iedomājams bez atbilstoša aprīkojuma, un viens no pamata instrumentiem ir domkrats. Stacionārs domkrats parasti tiek izmantots lielās darbnīcās, bet pārnēsājams domkrats var būt noderīgs ikvienā saimniecībā. Domkrats palīdz pacelt kaut ko īpaši smagu un lielu. Mehāniskais domkrats ir piemērots kravām svarā no 2 līdz 5 tonnām, bet hidrauliskais domkrats piemērots arī 30-50 tonnu smagu kravu pacelšanai. Precesdarbam.lv piedāvājumā ir abi domkratu veidi.

TIEŠSAISTĒ GRIESTU LAMPAS VAR PASŪTĪT PĀRIS MINŪŠU LAIKĀ

Patīkamākā mājokļa labiekārtošanas daļa ir iekštelpu izrotāšana. Vienmēr aktuāla izvēle ir oriģinālas griestu lampas. Precesdarbam.lv preču klāstā ir griestu lampas no dažādiem materiāliem, vai materiālu kombinācijām. Jebkurā laikā Jūs varat iegādāties iespaidīgas griestu lampas ar dekoriem un krāsainiem plafoniem vai pieticīgas, bet tikpat labi kalpojošas griestu lampas visdažādākajām telpām.

KAMĪNI – STILĪGA APKURE JŪSU MĀJOKLIM

Vēl nesen kamīni bija ekskluzīva prece, bet mūsdienās kamīni ir kļuvuši daudzveidīgāki, bet to cenas – demokrātiskākas. Mūsdienīgam dzīvoklim piemēroti gāzes un elektriskie kamīni, kā arī grezni kamīni ar marmora portālu pieejami Precesdarbam.lv. Kamīni ir mūžīga klasika, kas vienlīdz labi izskatās gan lauku mājā, gan pilsētas dzīvoklī. Kamīni no atzītiem zīmoliem ir droši un ilgi iztur pat intensīvu ekspluatāciju.

NOJUMES DĀVĀ MĀJĪGUMA SAJŪTU DĀRZĀ NO SAULES UN NOKRIŠŅIEM

Nojumes ir optimālais piemājas dārza izrotāšanas variants. Nojumes pilda divas funkcijas vienlaikus – tās pasargā no nelabvēlīgiem laikapstākļiem vai pārāk stipras saules un padara dārzu krāšņāku. Dārza nojumes var izmantot lielās un mazās svinībās. Precesdarbam.lv nojumes ir pieejamas dažādās formās, krāsās un izmēros. Preču klāstā ir nojumes ar sienām un logiem, kā arī ātri saliekamas nojumes un marķīzes.

PIEGĀDE

Lai kāds būtu Jūsu pasūtījums – nojumes, kamīni, domkrats, – Precesdarbam.lv piegādās pirkumu 1-5 darba dienu laikā, atkarībā no Jūsu adreses. Pirkumus var izņemt patstāvīgi, Precesdarbam.lv Rīgas birojā. Papildu informāciju par iepirkšanās noteikumiem atradīsiet veikala mājaslapā www.precesdarbam.lv!

Comments are closed.

Post Navigation