Pie SIA Akurāts ir pieejama banketu galdu un parasto galdu īre

galdu nomaBanketu galdu noma ir speciāli izveidots piedāvājums, kurš patiešām labi noder banketos, kur viesus vajadzīgs apsēdināt ap galdiem. Tas un citi SIA Akurāts piedāvātie pakalpojumi, ievērojami padarīs vieglāku svinību organizēšanu, jo palīdzēs ērti nodrošināt visu nepieciešamo.

Izvēloties uzņēmuma Akurāts sniegto piedāvājumu banketu galdu noma jūs varat ļoti uzlabotsavu ikdienu. Šī iespēja izīrēt galdus ir ļoti labi atbilstoša dažādiem brīžiem un nodrošina pāris lieliskas izdevības:

•   Lieliski piemērota viesībām, kā arī banketiem un citiem pasākumiem;

•   Palīdz minimizēt pasākuma izmaksas;

•   Mazāk darāmā pasākumu organizatoriem.

SIA Akurāts iznomā vairāku lielumu banketu galdiņus – ar 153 un 183 centimetrus lielu diametru. Apaļajiem galdiņiem ir gaiši brūna koka virspuse un tumšs pelēka metāla rāmis. Neuzkrītošā dizaina priekšrocība ir tā, ka banketu galdi ir atbilstoši ikvienam pasākumam. Bet, ja vēlaties radīt īpašu atmosfēru, kompānija Akurāts izīrē arī dekorācijas, galdautus, kā arīspeciālas galda drānas.

Akurāts piedāvā arī galdu un krēslu īri. Tas ir pakalpojums, bez kura galdu īrei var nebūt pielietojuma, protams, ja neplānojat, ka pasākuma dalībnieki pie galdiņiem stāv kājās. Akurāts pieejamie krēsli ir melni, krēsli ir taisīti no ērta auduma tāpēc ļoti labi iederēsies viesībās un banketos, kur ilgi jāsēž. Lai radītu pasākumam svinīgāku noskaņu ir pieejamas arī dekorācijas un saskaņoti galdu un krēslu pārklāji.

Uzņēmums Akurāts nodrošinātā banketu galdu noma un citi kompānijas piedāvājumi ļaus jums ietaupīt, kā arī noorganizēt augstas klases viesības. Ja galdus nebūtu iespējams īrēt, tos vajadzētu pirkt. Turklāt pasākuma rīkotājiem būtu nepieciešams sameklēt risinājumu, ko ar galdiem iesākt pēc pasākuma – arī noliktavas uzturēšana ir saistīta ar zināmiem izdevumiem.

Pie Akurāts ir iespējams iznomāt ne tikai apaļos galdiņus un melnos sēdekļus, bet arī citu pasākumu aprīkojumu, tādu kā, nojumes, sildlampas, grīdas un daudz ko citu. Turklāt Akurāts piedāvā arī nepieciešamā aprīkojuma transportēšanu un salikšanu. Ar Akurāts krietni retāk ir jāuztraucas par dažādiem praktiskiem jautājumiem, jo par pasākuma aprīkojuma atrašanos nepieciešamajā laikā un vietā parūpēsies speciālisti.

Comments are closed.

Post Navigation