Piena Muiža- lieliska relaksācija

piena muižaDavanuserviss.lv ir viens no zināmākajiem online veikaliem Latvijā, kurā var atrast dāvanu kartes, kas atļaus to saņēmējiem nobaudīt dažādus lieliskus brīžus. Ieskaties online veikalā Davanuserviss.lv, ja vajadzīga dāvana tuviniekiem un draugiem – e-veikala piedāvājumā būs gan fotosesija draudzenei, gan oriģināla dāvana vīrietim, gan nomierinošas procedūras tādās vietās, kā “Piena muiža” un Jurmala SPA Hotel. Davanuserviss.lv dos iespēju nopirkt pārsteigumu dāvanu vīrietim, sievietei vai bērnam bez liekām pūlēm un ērti, turklāt dāvanu kartes dos iespēju adresātam pieredzēt nebijušas emocijas.

FOTOSESIJA – FORŠA DĀVANA JAUTRĪBU CIENOŠAI SIEVIETEI

Fotosesija pie profesionāla fotogrāfa ir droša dāvana ikvienai sievietei, jo šāda notikums dos iespēju ikvienai sievietei justies kā modelei. Pie tam fotosesija var tikt papildināta ar make-up procedūru, kas ļaus dāvanas saņēmējai sajusties tik tiešām īpašai. Pie tam fotosesija ir domāta ne obligāti tikai vienai personai – fotosesija ir laba dāvana arī draugu grupām, kas vēlas sevi iemūžināt. Tāpat fotosesija būs patīkama vecmeitu ballīšu daļa. Ja zini, ka fotosesija būs piemērotākā dāvana arī Taviem draugiem un paziņām – ielūkojies Davanuserviss.lv un nopērc attiecīgās piedzīvojumu dāvanu kartes.

ĪSTĀ DĀVANA VĪRIETIM BŪS PIEDZĪVOJUMI

Ja meitenes iepriecināt ar mīļu dāvanu ir diez gan viegli, tad dāvana vīrietim var sagādāt vismaz nelielas problēmas. Tāpēc Davanuserviss.lv rūpējas par to, lai piemērotākā dāvana vīrietim būtu sameklējama vien ar pāris minūtēs. Kā piemēram, izbrauciens ar vučko būtu izcila dāvana vīrietim, kurš ir sajūsmā ātrumu un aizraujošas izjūtas, savukārt vīna pagatavošanas apmācības varētu būt interesanta dāvana vīrietim, kas vēlas kaut ko pagatavot paša spēkiem. Ielūkojies Davanuserviss.lv un Tu ātri varēsi atrast dāvanu kartes, kas iepriecinās vīru, brāli vai tēvu.

SPA programmu vienītājiem svētkos būs priecīgi saņemot dāvanu kartes no viesu nama kā “Piena muiža”. Davanuserviss.lv piedāvā gan pavadīt brīvdienas viesnu namā “Piena muiža”, gan izbaudīt tur tikai pirts vakaru. “Pirts muiža” klientiem nodrošina arī tādu iespēju kā pāris diennakšu atpūta grūtniecēm, kā arī relaksējošas brīvdienu procedūras pāriem. “Piena muiža” – labākā izvēle, ja tiek meklēta īpaša dāvanu karte atpūtas mīļotājiem!

Comments are closed.

Post Navigation