PIRMAIS KREDĪTS BEZ MAKSAS – ONDO.LV

ondo ātrais kredīts 10 minūtēsPateicoties iespējām, ko nodrošina internets, novērtēti tiek arī ātrie kredīti internetā. Tā ir iespēja īsā un vienkāršā veidā aizņemties sev nepieciešamo naudas summu uz nepieciešamo termiņu.

Ondo.lv ir viens no nesenākajiem aizdevējiem Latvijā, bet jau ir pierādījis sevi kā operatīvu un izdevīgu risinājumu piedāvātāju.
Ondo.lv – izdevīga aizņemšanās:
– Tiek piedāvāts pirmais kredīts bez maksas ;
– Nepieciešamības gadījumā iespējams pagarināt aizdevuma atmaksas termiņu ;
– Ātra kredīta izmaksa ;
– Visa svarīgā informācija vienā vietā – lietotāja profilā.
Naudas aizdevums pie Ondo.lv – saņem naudu tad, kad tā visvairāk vajadzīga.
Lai bezprocentu kredīts no Ondo.lv būtu pieejams tavā bankas kontā, jāievēro tikai 3 vienkāršas darbības – jāreģistrējas www.ondo.lv un jāizvēlas vajadzīgo naudas summu ,kā arī termiņu ; jāapstiprina reģistrācija ; jāgaida aizdevuma summa savā bankas kontā.
Svarīgi, ka bezmaksas aizdevums tiek izsniegts tikai jaunajiem Ondo.lv klientiem. Tomēr lieliski piedāvājumi gaida arī pārējos klientus – piemēram, SMS kredīts.
SMS kredīts tiek nodrošināts tiem Ondo.lv klientiem, kuri jau ir reģistrējušies aizdevēja mājas lapā. Sms kredīts sniedz iespēju saņemt aizdevumu pat tad, kad nav pieejams dators – piemēram, iepērkoties vai ceļojuma laikā. Vienkārši nosūti vienu pieprasījuma īsziņu un jau pēc īsa laika tiec pie sev vajadzīgās naudas summas !

ĀTRIE KREDĪTI – IZVĒLIES IZDEVĪGĀKO

Ikviens var nonākt situācijā, kad radušies neparedzēti izdevumi. Šādās reizēs labs risinājums var būt kredīts internetā – tas ir ne tikai izdevīgs, bet arī vienkārši un ātri noformējams. Ņemot vērā, ka pieejamās kredīta summas ir salīdzinoši nelielas, arī aizdevuma atmaksas termiņš nebūs garš. Tomēr – vajadzības gadījumā aizdevuma termiņu iespējams pagarināt.
Termiņa pagarināšanu piedāvā arī Ondo.lv. Maksimālais termiņš, uz kuru tiek izsniegts aizdevums, ir 30 dienas. Tomēr, ja jūti, ka kredītu noteiktajā laikā nebūs iespējams atmaksāt , izvēlies termiņu pagarināt. Turklāt, vari to veikt tik reižu, cik nepieciešams. Jāatzīmē, ka tas ir maksas pakalpojums.
Ondo.lv ātrais kredīts pieejams Latvijas valsts iedzīvotājiem no 20 gadu vecuma. Pieejamā aizdevuma summa pirmajā reizē ir EUR 300. Sākot no otrās aizņemšanās reizes aizdevums iespējams līdz pat EUR 425.
Ātrie kredīti – ērts risinājums. Tas pieejams ar interneta starpniecību jebkurā sev ērtā laikā un vietā, turklāt – bez lieku formalitāšu kārtošanas – piemēram, kredītam netiek prasīts galvojums un ķīla. Arī Ondo.lv sortimentā ir kredīts bez ķīlas, kas aizņemšanos padara vēl vienkāršāku . Izmanto iespēju – aizņemies sev vajadzīgo naudas summu izdevīgi pie Ondo.lv

Comments are closed.

Post Navigation