Pirmais kredīts bez maksas – kas tas ir?

Euro Bank NotesGribi saņemt aizdevumu, kam nepiemēro ne procentu likmi, ne komisijas maksu? Ļoti labs risinājums šajā situācijā ir pirmais kredīts bez maksas! To var noformēt Latvijas iedzīvotāji, kas ātrajam aizdevumam piesakās pirmo reizi. Ar pirmo aizdevumu bez maksas jāatdod būs tieši tikpat, cik liels bija izsniegtā aizdevuma apjoms. Bezmaksas aizdevums ir pieejams tikai, piesakoties pirmajam ātrajam kredītam pie attiecīgā aizdevēja.

Pirmais kredīts bez maksas:

  • Atmaksā tikpat, cik aizņēmies;
  • Kredīts ir diezgan mazs;
  • Bezmaksas kredīts ir pieejams tikai pirmajā reizē.

Pie pāris ātro aizdevumu kompānijām ir iespējams saņemt kredītu bez maksas. Tā nozīmīgākā atšķirība no citiem aizdevumiem ir, ka aizdevumam nepiemēro ne mēneša procentu likmi, ne komisijas maksu. Aizdevuma atmaksas termiņa noslēgumā kredītņēmējam jāatdod tieši tikpat, cik liels bija kredīta apjoms. Izmantojot kredītu bez maksas, jums ir iespēja iepazīties ar ātro kredītu īpašībām, kā arī ar izvēlētā kredīt devēja darba kvalitāti pavisam bez maksas.

Tā kā pirmais kredīts bez maksas ir ātrais aizdevums, tā apmērs parasti nesasniedz dažus simtus latu. Viens no lielākajiem pieejamajiem ātrajiem bezmaksas kredītiem ir 200 lati. Parasti tie nepārsniedz 100 vai 150 latus. Lielākajā daļā gadījumu ātrais aizdevums bez maksas ir jāatmaksā laikā līdz 30 dienām. Ja vēlaties, kredītu var atmaksāt arī ātrāk.

Pirmais kredīts bez maksas tiek izsniegts tikai vienu reizi – piesakoties pirmajam kredītam pie izvēlētā kredītdevēja. Ja aizņematies akātroti, turpmākajiem aizdevumiem piemēro komisijas maksu. Jāpiebilst ka, nākamajiem kredītiem tiek nodrošinātas citas priekšrocības. Lielākajā daļā gadījumu pirmā aizdevuma apjoms ir salīdzinoši mazs, bet, aizņemoties atkārtoti, var aizņemties pat divas reizes vairāk. Tāpat, piesakoties nākamajam aizdevumam, nav vajadzīgs vēlreiz veikt reģistrāciju aizdevēja mājas lapā.

Ja neesi vēl Smscredit.lv klients, tad ienāc mājas lapā, reģistrējies un saņem pirmo aizdevumu bez maksas!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation