Preces biroja labierīkošanai

biroja tehnika 1a.lvIzmanto online veikala izdevību un iegādājies ofisam vajadzīgās iekārtas internetā. Biroja iekārtas daudzveidīgā sortimentā un ērti aplūkojama.

 • printeri – tintes, adatu, uzlīmju, lāzerprinteri u.c.;
 • papīra smalcinātāji un citas elektroniskās iekārtas;
 • un dažādas biroja darbam nepieciešamās kancelejas preces. Kā piemēram papīrs, matricu komplekti, toneri u.c. biroja preces.

Digitālo mediju aģentūrām noderīgas grafiskās planšetes – tajās samērā ērti veidot dizaina skicējumus, logotipus un citus grafiskos zīmējumus. Par ļoti izdevīgām cenām ofisa tehnikas klāstā arī biroja telpām aktuālie kvalitatīvi projektori no atzītiem ražotājiem: Epson, Benq, Dell u.c.

Plaša preču izvēle, iespēja salīdzināt vienlīdzīgas preces, tieši interneta veikalā. Iepērcies interneta veikalā un ietaupi brīvo laiku.

PRECES MĀJAS UN BIROJA ĒRTĪBĀM

Sadzīves iekārtas virtuvei un vannasistabai

Interneta veikala plašajā piedāvājumā var sameklēt sadzīves tehniku virtuves un vannasistabas ērtībām.

 • Lielā sadzīves tehnika kā plītis, saldētavas un ledusskapji utt.;
 • Mazā sadzīves tehnika maltītes pagatavošanas ērtībām un mājas soļa veikšanā. Plašā izvēlē kā tējkannas, kafijas automātus, tā arī maizes krāsniņas, gludekļus un pat tvaika katlus;
 • Preču klāstā atradīsi iebūvējamo sadzīves tehniku , kā piemēram, ledusskapjus, cepeškrāsnis, tvaika nosūcējus u.c. iekārtas.

 ELEKTRONISKAS IERĪCES

Mobilie telefoni

Iegādājoties mobilo telefonu, vērs uzmanību ne tikai vizuālajam izskatam, bet arī specifiskiem parametriem. Būtiskākie parametri, pēc kā izvēlēties mobilo telefonu ir: atmiņas kartes kapacitāte, procesoru skaits, fotokamera un savienojumu opcijas. Pašlaik arvien vairāk pērk viedtālruņus – tiem ekrāns reaģē uz pieskārienu. Interneta veikals nodrošina iespēju nopirkt tādu zīmolu kā Nokia, Apple, Samsung un citu ražotāju modernos skārienjūtīgos.

Ja izvēlies pirkt preci interneta veikalā, tu parocīgi vari apskatīt tev atbilstošās preces pēc to tehniskajiem parametriem un obligātajiem nosacījumiem.

Datori un aksesuāri

Interneta veikalā vari atrast plašu un bagātīgu datortehnikas klāstu gan personīgajām, gan arī darbavietas vajadzībām.

 • Tādu ražotāju kā Dell, Acer, Samsung u.c. portatīvie datori;
 • planšetdatori un E-grāmatu lasītāji;
 • personālie datori un tiem paredzētie monitori;
 • atmiņas kartes
 • ārējās datora iekārtas – vebkameras, klaviatūras u.c.

Televizori plašā izvēlē patīkamiem filmu vakariem

Ja plāno nopirkt televizoru, taču staigāšana pa lielveikalu ir laikietilpīga, veic pirkumus interneta veikalā. Tur vari parocīgi salīdzināt tevis izvēlētās preces un atrast vairāk piemērotāko variantu.

Pirms iegādājies televizoru, pievērs vērību ekrāna lielumam, kas tiek mērīts collās pa ekrāna diagonāli. Turpat būtiska ir izšķirtspēja, kas modernākajiem televizoriem nodrošina iespēju skatīties augstas izšķirtspējas jeb HD video. Nosaki televizora pieslēguma vietas un savienojuma iespējas ar ārējām iekārtām – Interneta kabeli RJ-45, USB, HDMI un citas Inovatīvo ražotāju Samsung, LG u.c. televizoru modeļos ir Smart TV, kas to modificē par izklaides centru.

Šā brīža populārākie un visvairāk pirktākie televizori ir inovatīvās tehnoloģijas televizori ar LED ekrānu. Tie nodrošina lielisku krāsu pārraidi, kvalitatīvu attēlu, kā arī ir energoefektīvi. Otrs veids ir Plazma, kas piemērots telpās ar vāju apgaismojumu, kā piemēram, mājas kinozālei vai ikvakara filmu seansiem.

PRECES TRENIŅIEM UN SPORTAM

Iepērkoties internetā, ieraudzīsi lielā piedāvājumā sporta preces dzīvesveidam.

 • Interneta veikals paredz iespēju online pasūtīt sporta preces teju visiem sporta veidiem. Sporta preces galda tenisam, florbojam, volejbolam, kā arī vēl citiem sporta veidiem un aktīvās atpūtas pavadīšanas iespējām;
 • Preces treniņu centram, kas ļauj izvēlēties sev piemērotāko ekipējumu. Interneta veikalā vari ērti atlasīt vajadzīgo sporta zāles aprīkojumuinventāru sporta zālei, kā piemēram, dažāda veida profesionālo un mājas trenažierus – spēka trenažieri, velotrenažieri, skrejceliņi, stepperi un citi. -, aerobikas un vingrošanas paklājus, solus, kā arī svaru stieņus atbilstoši individuālajām vajadzībām.
 • Sporta preču piedāvājumā arī aksesuāri (sporta somas, daudzfunkcionāli rokas pulksteņi utt.).

Comments are closed.

Post Navigation