Putu ziepju dozators – funkcionāls risinājums tualetes telpu aprīkojumam

skidro-ziepju-dozatorsLai uzturētu kārtībā darba vidi, ir dažādas iespējas. Viena no tām – sadarboties ar higiēnas aprīkojuma un paklāju servisa nodrošinātājiem – kompāniju ”Berendsen Tekstila Serviss”.
A/S “Berendsen Tekstila Serviss” ir klientiem piemērots pilna servisa uzņēmums, kurā pieejami dažādi pakalpojumi, kā piemēram, higiēnas serviss, kurā ietilpst mūsdienīgs sanitārās telpas aprīkojums.
Berendsen sanitārās telpas aprīkojums palīdzēs nodrošināt tīru vidi gan lielos uzņēmumos, gan mazās firmās un birojos.
Berendsen piederumi tualetes telpām ir ērti lietošanā. Berendsen tualešu aprīkojuma līnijā ietverti dažādi produkti, kā piemēram ziepju dozators vai šķidro ziepju dozators, kas ir izdevīgs un drošs risinājums roku mazgāšanai publiskās telpās. Tāpat arī neaizstājamas ir putu ziepes un putu ziepju dozatori – ar putu ziepēm viegli nomazgāt netīrumus un baktērijas efektīvā un videi draudzīgā veidā. Savukārt modernais līdzeklis “Roku dezinfekcijas želeja vai putas” ir ātri žūstošs un maigs roku dezinfekcijas līdzeklis roku tīrīšanai bez ūdens, ziepēm un dvieļiem. Uzlabotais putu sastāvs higiēniski attīra ādu, to nepadarot sausu.
Piederumi tualetes telpām ir īpaši būtiska lieta, lai garantētu patīkamu darba vidi gan kolēģiem, gan, piemēram, kompānijas sadarbības partneriem .

BERENDSEN MOPU NOMA – IESPĒJA IETAUPĪT!
Ja vēlaties uzturēt sakoptu vidi arī citās uzņēmuma telpās, parocīgs būs Berendsen.lv mopu serviss. Telpu uzkopšana ar mopu ir efektīvs veids kā parūpēties par tīrību un ekonomēt naudas līdzekļus. Mops ir grīdas sausās uzkopšanas darbarīks, kas veidots no speciālas kokvilnas dzijas. Tas efektīvi savāc gan putekļus, gan dažādu veidu netīrumus.
Būtiski pieminēt, ka mopa dzija nesamudžinās ilgstošā laika posmā, tāpēc tiek garantēta labāka funkcionēšana un netīrumu ietilpība. Jāuzsver, ka mops ir piesūcināts ar speciālu šķīdumu, un tīrītā grīdas virsma tūlīt pēc uzkopšanas ir sausa.
Īpaši izdevīga būs Berendsen.lv nodrošinātā mopa noma – iespēja veikt mopa nomaiņu ik pēc noteikta laika.

Comments are closed.

Post Navigation