RĪKO SAVIESĪGU PASĀKUMU, BET NEPIECIEŠAMI GALDI? LABĀKOS RISINĀJUMUS ATRADĪSI AKURATS.LV

galdu nomaPavasara un vasaras sezona ir laiks, kad daudzi izvēlas rīkot dažādus pasākumus.

Ja arī tu vēlies rīkot kādu pasākumu, taču nezini, kur dabūt nepieciešamo inventāru, apskati Akurats.lv piedāvātās iespējas un īrē gan telti, gan galdus un krēslus. Kopā ar Akurats.lv varēsi uzrīkot neaizmirstamus svētkus!

Akurats.lv nodrošina daudzveidīgu pasākumu inventāra klāstu. Piemēram, dažādu veidu un izmēru teltis un nojumes. Telts noma būs laba iespēja saņemt tieši tavam pasākumam atbilstošāko risinājumu! Nojumes noma būs lielisks risinājums gan dažādos festivālos un tirdziņos, gan arī  ballītēs.

Savukārt, ja vajadzīgi krēsli, pie Akurats.lv var saņemt arī tos. Krēslu noma piedāvā gan krēslus banketam, gan bāra krēslus festivāliem un ballītēm, kā arī  parastus krēslus, piemēram, dažāda veida prezentācijām un biznesa apspriedēm.

Svarīgi atzīmēt, ka sortimentā arī galdi! Pieejami gan stāvgaldi, gan banketu galdi. Pie gaumīgajiem stāvgaldiem, ērti sasēsties varēs četri cilvēki. Savukārt banketu galdi pieejami divos izmēros. Šie apaļie galdi izceļas ar elegantu dizainu, tādēļ iederēsies ikvienā pasākumā.Galdu noma palīdzēs nodrošināt atbilstošu aprīkojumu ikvienā pasākumā!

Krēslu un galdu noma – laba iespēja saņemt tieši konkrētajam pasākumam piemērotāko aprīkojumu, turklāt – tādā skaitā, kāds tas nepieciešams. Krēslu un galdu īre ir arī labs variants, kā ietaupīt, jo nav jāsatraucas, kur uzglabāt inventāru pēc pasākuma beigām.

Ir padomāts arī par tiem, kuriem patīk neformālas ballītes – Akurats.lv sortimentā stilīgi bāra krēsli , kā arī bāra lete! Izmanto šo izdevību, lai sarīkotu lielisku pasākumu saviem draugiem!

Lai brīvdabas pasākums būtu izdevies jebkuros laikapstākļos, svarīgi parūpēties ne vien par atbilstošu telti vai nojumi, bet arī par sildītājiem, kas garantēs komfortu katram pasākuma viesim. Akurats.lv piedāvātie sildītāji ir labs risinājums tad, ja pasākums turpināsies arī vakarā un naktī. Aprēķinot, cik šādi gāzes sildītāji būs nepieciešami, jāņem vērā, ka ar vienu šādu sildlampu iespējams apsildīt 20 kvadrātmetrus lielu platību.

Izmantot Akurats.lv piedāvātos pakalpojumus nozīmē kvalitāti un ērtības. Akurats.lv piedāvā gan aprīkojuma piegādi , gan arī montāžu un demontāžu. Akurats.lv – lai svētki izdodas!

Comments are closed.

Post Navigation