Risinājumi Jūsu telpu tīrībai

Liels palīgs telpu uzturēšanā ir gumijas paklāji, jo tie veiksmīgi aiztur visdažādākos netīrumus. Pateicoties izturīgajam materiālam, gumijas paklāji nezaudē savas funkcijas nelabvēlīgu laikapstākļu dēļ. Gumijas paklāji uzsūc līdz pat 2 litriem šķidruma. Tie ir jāmaina pēc nepieciešamības, bet pareiza ekspluatācija nodrošina ilgāku kalpošanas laiku.

Paklāju noma nodrošina vienmēr tīru paklāju

Intensīva izmantošana nozīmē, ka gumijas paklāji neizbēgami kļūst netīri un to funkcijas ir jāatjauno. Šādā situācijā palīdzēt var maināmo paklāju noma, ko nodrošina tekstila serviss. Izvēloties šo pakalpojumu, Jums nebūs jāuztraucas par paklāju apkopi, jo visu darbu izdarīs profesionāļi! Paklāju piegāde, netīro paklāju nomaiņa un tīrīšana ar speciāliem līdzekļiem – to visu nodrošina tekstila serviss. Maināmo paklāju noma pagarina paklāja izmantošanas laiku, turklāt tā samazina saimnieciskās izmaksas.

Viss tualetes telpu tīrībai

Lai tualetes telpas vienmēr būtu tīras, vajadzīgi dažādi higiēnas produkti. Daudzveidīgajā piedāvājumā, ko nodrošina tekstila serviss, var ātri atrast to, kas vajadzīgs. Tīrīšanas līdzekļi, uzkopšanas rīki, tehnoloģiskie risinājumi – tie visi ir higiēnas produkti, un to klāsts arvien paplašinās.

Ja vēlaties ilgu laiku iztikt ar vienu ziepju iepakojumu, Jums nepieciešams putu ziepju dozators, jo tas samazina izmaksas uz ziepēm un ūdeni. Tāpat putu ziepju dozators, ko piedāvā tekstila serviss, nodrošina labu higiēnas līmeni, novēršot ziepju nonākšanu uz izlietnes un grīdas.

Kādēļ vērts aprīkot tualeti ar gaisa atsvaidzinātāju?

Mūsdienīgi gaisa atsvaidzinātāji, ko nodrošina tekstila serviss, nevis maskē smakas, bet neitralizē tās. Gaisa atsvaidzinātāji telpām tagad ir pieejami ne vien aerosolu veidā, bet arī kā ierīces, kas izplata aromātu dienas garumā.

Higiēnas produkti un maināmo paklāju noma, ko nodrošina tekstila serviss, palīdzēs Jums veiksmīgi parūpēties par patīkamu vidi. Izvēlieties no plašā preču klāstā visu nepieciešamo un padariet telpu uzkopšanu efektīvāku!

Comments are closed.

Post Navigation