Šādās filiālēs parasti var iegūt arī a1 kategorijas tiesības.

 

a1 kategorijaB kategorijas kursi – kā tieši izvēlēties labāko autoskolu?

Šobrīd B kategorijas kursi ir pieejami dažādās autoskolās, tādēļ svarīgi izvēlēties sev piemērotāko – vienalga vai tā būtu autoskola Rēzeknē vai arī Siguldā. 3 svarīgākie rādītāji, atbilstoši kam B kategorijas kursi var tikt salīdzināti ir cenā esošie autoskolas pakalpojumi, autoskolas atrašanās vieta un pieejamie papildpakalpojumi.

Kādi tieši pakalpojumi ir cenā, un kādi jāmaksā papildus

B kategorijas kursi nav vienīgais, kas nepieciešams, lai iegūtu transportlīdzekļa vadīšanas atļauju – jāapgūst arī pirmās palīdzības kursi. Ņemot vērā, ka pirmās palīdzības kursi valstī ir obligāti, autoskolas tos parasti ļaus apgūt arī savās telpās. Tomēr – pirmās palīdzības kursi būs jāapmaksā atsevišķi, tācēļ jau iepriekš jāapzinās, ka pirmās palīdzības kursi veidos izdevumus.

Autoskolai ir nozīmīga vieta

Nākamais svarīgākais jautājums būs tas, cik parocīgi Tev būs apmeklēt autoskolu. B kategorijas kursi lielākoties tiek piedāvāti Rīgā un lielās pilsētās Latvijā, piemēram, autoskola Rēzeknē vai Daugavpilī nebūs grūti sameklējama. Savukārt gadījumā, ja dzīvo Rīgas rajonā, bet nevēlies apmeklēt mācības Rīgā, tādā gadījumā Tev būs viegli atrodama arī autoskola Siguldā vai Baložos. Būtu labi tas, ja autoskola Siguldā vai citviet Rīgas tuvumā ir daļa no liela autoskolu tīkla. Šādās filiālēs parasti var iegūt arī a1 kategorijas tiesības.

Neierastāki kursi ir pieejami ne visās skolās

Gadās, ka cilvēkiem ir jau izieti B kategorijas kursi, taču nepieciešamas transporta vadīšanas tiesības, kā piemēram, traktortehnikas tiesības. Tādā gadījumā nepieciešama plašāka profila skola, piem., traktortehnikas tiesības ir iespējams iegūt daudzās reģionālajās skolās. Līdz ar to, ja pat Rīgas filiāle šādus kursus nepiedāvās, autoskola Rēzeknē piedāvās saviem klientiem iespēju saņemt traktortehnikas tiesības.

Tad, ja Tev tuvumā esošā autoapmācības skola, kā piemēram, autoskola Siguldā piedāvā visu Tev vajadzīgo, sāc sarunu par vienošanās parakstīšnau ar to. Pēc tam, ticis noslēgts līgums, Tev uzreiz būs pieejami izvēlētie B kategorijas kursi vai vai varbūt varēsi sākt ceļu, lai iegūtu traktortehnikas tiesības. Svarīgākais, lai autoskola Siguldā, Ludzā vai Rīgā dotu iespēju Tev saņemt vajadzīgās zināšanas Tev izdevīgā apmācību vietā! Ja Tu esi izvēlējies autoskolu tiešsaistē, sazinies ar tās pārstāvjiem, lai tajā uzriez varētu iestāties!

Comments are closed.

Post Navigation