Seniorbaltic.lv piedāvā profesionālu apsrūpi sirmgalvjiem.

seniorbaltic.lvSeniorbaltic aprūpes centrs “Dzintara melodija” ir mājvieta senioriem, kurā ikviena tuvajiem cilvēkiem tiek nodrošināta iespēja labi vadīt laiku, kā arī dabūt vajadzīgo atbalstu. Tajā tiek nodrošināta gan dainas gaitu aprūpe un medicīnas darbinieku atbalsts, ja šāda veida atbalsts vajadzīgs. Centrā ir sniegts viss vajadzīgais, lai dzīvošana tajā būtu ērta – speciāls aprīkojums, vienvietīgas un divvietīgas guļamistabasun profesionālu darbinieku atbalsts.

Aprūpes centrs ir novietots vien desmit minūšu distancē no pilsētas centra – jums būs izdevība gan tuviniekus viegli satikt, kā arī kopā ar viņiem doties uz dažādiem notikumiem pilsētā. Tas ir atbilstošs sekojošiem gadījumiem:

  •   Nepieciešama piemērota vieta, kur senioram pavadīt īsu laiku;
  •   Tuvinieks slimo ar demenci;
  •   Tuviniekam nepieciešama katras dienas, kā arī mediķu sniegtā uzraudzība.

Gadījumā, ja jūsu radiniekam katru dienu vajadzīga dažāda veida aprūpe un arī medicīniskā palīdzība, bet bieži nav laika un resursu aprūpi sniegt piemērotā apjomā. Gadījumā, ja dienas laikā jums jābūt darba vietā un jūsu mājas ir nepiemērotas personām, kam vajadzīga papildus uzraudzība. Centrs būs loģisks risinājums. “Dzintara melodijs” telpas ir ļoti atbilstošas cilvēkiem ar grūtībām pārvietoties. Nepieciešamo ārstniecisko atbalstu un citu atbalstu cilvēkiem gados nodrošina profesionālais centra kolektīvs.

Nepieciešamā palīdzība centrā tiek sniegta arī personām, kas slimo ar demenci. Aprūpes centrā tiek piedāvātas dažādas nodarbības un cita veida aktivitātes, kuru mērķis maksimāli, cik vien iespējams, palēnināt  slimības attīstīšanos. Centra kolektīvs ir ļoti pieredzējis, kā arī īpaši sagatavots, lai strādātu ar demences slimniekiem.

Tāpat “Dzintara melodijā” tiek nodrošināta arī īslaicīga uzturēšanās. Šis pakalpojums ir noderīga situācijās, kad uz noteiktu laika posmu, 1 vai pāris dienām, jums nav iespējams nodrošināt nepieciešamo atbalstu savam radiniekam. Šis pakalpojums ir iespēja panākt, ka seniors saņem vajadzīgo aprūpi un jums ir iespēja atstāt mājas, lai nokārtotu dažādas darīšanas vai arī dotos pāris diennaktis garā ceļojumā.

Vairāk informāciju meklē: seniorbaltic.lv

Comments are closed.

Post Navigation