SĒTAS PIE UZŅĒMUMA “TVORA” SPECIĀLISTIEM

tvora.lv akmens un koka žogiUAB “Tvora” uzņēmums piedāvā sētas, ko piemērot jebkuras privātteritorijas vai pagalma un jūsu īpašuma nepieciešamībai. Apskatiet uzņēmuma mājaslapu Tvora.lv. Tur varēsiet piemeklēt gan klasiskus, gan arī modernus sētu variantus, kuri jūsu īpašumu pasargās no nelūgtiem viesiem un sagādās drošību.

Uzņēmums UAB “Tvora” klientiem piedāvā vairāku veida žogu izgatavošanu un ierīkošanu.

– Gabioni stila akmens žogi ir iespaidīgi, un tos var veidot gan paneļu veidā, gan kolonnu vai atbalsta sienas formā metāla vai koka sētai.

– Metāla sētas ražošanā tiek lietoti cinkota pārklājuma metāla profili, kas garantē žogam lielu kalpošanas periodu. To piestiprina uz betona plaknes, tamdēļ ļoti labi iederētos ar akmens sētas elementi.

Koka žogs skolai, privātīpašumam, bērnudārzamun citām ēkām no Somijas koksnes Thermowood. Dodot priekšroku šim variantam, jūs varat izvēlēties sētas dēlīšu pozīciju – horizontāli vai vertikāli.

Ganību, pļavas teritorijas norobežošanai ļoti ieteicams ir jau Amerikā popularitāti ieguvušais plastmasas veida žogu variants. Tam ir zemas izmaksas un salīdzinoši vienkārša ierīkošana. PVC sēta nepakļaujas laikapstākļu nelabvēlīgajai iedarbībai un var saglabāt ļoti labu izskatu līdz pat 50 gadiem. Tvora.lv mājaslapā jūs varat izraudzīties iežogojumus lielākām teritorijām – metāla stiepļu sētas. Tie ir ļoti labi piemēroti zonas pasargāšanai no meža dzīvniekiem un nepiederošām personām. atbilstošs variants jums piederošā meža zonas nožogošanai.

Uzņēmumā “Tvora” tiek ražoti ne tikai žogi, bet arī ražo sētas vārtu sistēmas, ko adaptē jebkura klienta vajadzībai. Piedāvājuma klāstā bīdāmie, veramie, automātiskie iebraucamie iebraucamie vārti un to sistēmas, kā arī mazie sētas vārtiņi. Uzņēmuma profesionāļi izgatavo akmens puķupodus, dārza labiekārtošanas darbus, kas dārzā radīs akcentu un paspilgtinās kopējo īpašuma ainavu. Meklējiet izdevīgus teritorijas iežogojuma risinājumus pie uzņēmuma Tvora.lv ekspertiem – teritoriju žogu ražošana un montāža pēc individuālajiem pasūtījumiem!

Comments are closed.

Post Navigation