SĪPOLPUĶES, STĀDI UN ZIEDU SĒKLAS, DAŽĀDU ŠĶIRŅU ROZES

rozes internetā www.baker-holland.lvAr Bakker-Holland.lv jūsu dārzkopības sezona atklās jaunu līmeni! Daudzveidīgajā dārza katalogā jūsu vēlmēm liels ziedu, krūmu, garšaugu, augļu sēklu un stādu piedāvājums vienuviet. Pasūtiet vajadzīgo savlaicīgi un baudiet dārza burvību jau tuvākajos mēnešos.

Bakker preču katalogā plašā piedāvājumā iekštelpu un dārza sīpolpuķes . Sīpolpuķēm dodam 100% garantiju. Pavasara darba ietvaros sīpolpuķes var vienkārši iestādīt dobēs vai puķu kastēs uz palodzes, terases vai pa tiešo dārzā, jo to pilnplaukumā dārzs iegūs krāšņas krāsas un fantastisku atmosfēru. Nīlas lilijas, hipeastri, nokarenās begonijas, kallas, anemones un neskaitāmas sīpolpuķes var atrast dārzkopības katalogā Bakker mājaslapā. Lai jūsu mazdārziņš saglabātu ziedēšanas burvību cauru gadu, rekomendējams aplūkot ikkatras šķirnes ziedēšanas laiku.

Majestātisku izskatu un smaržu valdzinājumu dārzā var piešķirt rozes. Bakker-Holland.lv lielā izvēlē rožu stādi – daudzziedu vīteņrozes, stumbra rozes, krūmu rozes un vēl citas -, kas ļoti labi iederēsies kā mazā, tā arī lielā mājas dārzā. Miniatūras rozes var stādīt dekoratīvajos podos un nolikt uz terases . Savukārt no dzīvžogu rozēm var veidot spilgtu un dabisku dārza robežu vai pat interesantāk – dārza istabu. Bakker rozēm tiek piešķirta piecu gadu garantija.

Jūsu izvēles iespējām dārzkopības preču sarakstā augļu, dārzeņu, garšaugu un puķu sēklu klāsts no dārzkopības piederumu un preču piegādātāja Bakker. Lai jūsu piemājas dārzā būtu noderīgs vitamīnu kokteilis, pasūtiet vitamīniem bagātīgās meža zemeņu sēklas, zemenes iespējams audzēt gan kā kā ogu kultūru, gan dekoratīvo augu ar vitamīniem bagātiem augļiem. Turpat varat atrast eksotiskāku augļu sēklas – kivano jeb ragainā melongurķa sēklas, ēdamais fizālis u.c.. Puķu, augļu un dārzeņu sēklas – vairāk nekā divsimt dažādu veidu – dārzkopībā būs noderīgi!

Katalogā varat pasūtīt arī neskaitāmu koku un krūmu stādus. Izvēles iespējām atrodami gan masīvi koki ēnas veidošanai, gan ļoti kompakti pundurkrūmi un dzīvžogu krūmi platības apstādīšanai. Tāpat arī augļu koki, kas iederēsies lielākā saimniecībā – plūmes, ķiršu stādi, ābeles u.c. no dažādām šķirnēm.

Aplūkojiet dārzkopības mājaslapā Bakker-Holland.lv un realizējiet plānus par dārzkopību un oriģinālu dārzu. Esam pārliecināti, ka no vairāk nekā tūkstoš sēklām un stādiem jūs atradīsiet savām vajadzībām un dārza īpatnībām piemērotāko. Ar Bakker palīdzību jums ir iespējams iegādāties dažādus dārza piederumus, kā, piemēram, dekoratīvos puķu podus, laistīšanas piederumus, dārza figūras u.c. Aplūkojiet Bakker sortimentu un iegādājieties tagad!

Apskatioes rožu piedāvājumu – http://www.bakker-holland.lv/rozes/

Comments are closed.

Post Navigation