SMSCREDIT – ĀTRS UN ĒRTS VEIDS KĀ SAŅEMT VAJADZĪGOS NAUDAS LĪDZEKĻUS.

smscredit atsauksmesNaudas līdzekļi ir vajadzīgi ikvienam. Neatkarīgi no tā, kādam nolūkam Tev ir vajadzīgi naudas līdzekļi, Tu tos vari iegūt vien dažu minūšu laikā, izvēloties SMSCredit piedāvātos pakalpojumus. Īstermiņa kredīti jeb ātrie kredīti ir paredzēti steidzamu finansiālo problēmu risināšanai.

SMSCredit klientiem piedāvā naudas kredītus, ko pieteikt un saņemt ir vienkārši un ātri. Piedāvājumā arī sms kredīti. Savukārt, ja esi jaunais klients, ātro kredītu saņemsi bez procentiem. Lai Tu varētu pieteikties SMSCredit naudas aizdevumam, Tev jābūt vecumā no 20 līdz 75 gadiem. Tāpat, Tev nedrīkst būt kavēti citi kredītu maksājumi, neatkarīgi no tā, kurā kredītdevēju iestādē ir nokārtots aizdevums, pretējā gadījumā, SMSCredit.lv Tev var nepiešķirt aizdevumu. Ja Tu naudas kredītu no SMSCredit.lv aizņemsies pirmo reizi, Tev šis kredīts tiks piešķirts bez maksas. Tas nozīmē, ka atdot vajadzēs tikai pamatsumu, bez procentu maksājumiem. Pirmajā aizdevuma reizē Tev būs jāatmaksā tikai pamatsumma, bet procentu maksājumu un komisijas maksu SMSCredit.lv neiekasēs! Savukārt, ja aizņemsies atkārtoti, Tu jau varēsi saņemt aizdevumu līdz 425 eiro. Pieteikties šim aizdevumam var internetā – SMSCredit.lv mājas lapā. Aizņemties naudu internetā ir ne tikai ērti un ātri, bet arī izdevīgi, jo maksa par kredīta noformēšanu un reģistrēšanos ir tikai 1 cents, kas Tev no sava bankas konta būs jāpārskaita kreditēšanas iestādei, SMSCredit.lv. Veicot šo pārskaitījumu, Tu būsi apstiprinājis savu reģistrāciju un jau drīz vien saņemsi arī pieprasīto naudas summu.

SMSCredit saviem klientiem piedāvā naudas kredītu interetā. Aizņemties internetā ir patiešām ērti un pats galvenais, ātri. Aizņemties naudas kredītus internetā ir arī izdevīgi, jo maksa par kredīta noformēšanu un reģistrēšanos ir tikai 1 cents, kas tev no sava bankas konta būs jāpārskaita kreditēšanas iestādei. Kas attiecināms uz īstermiņa kredītu atmaksu, Tu drīksti kredītu atmaksāt pirms noteiktā termiņa, savukārt, ja dažādu iemeslu dēļ maksājumu nevari veikt, SMSCredit.lv piedāvā iespēju kredīta maksājumu atlikt jeb pagarināt. Kredīta atmaksas pagarināšanas summa ir atkarīga no tā, cik lielu naudas summu esi aizņēmies. Jo mazāka aizdevuma summa, jo mazāka būs pagarināšanas maksa.

Ja Tev rodas kādi jautājumi, sazinies ar SMSCredit.lv klientu apkalpošanas speciālistiem! Sazināties ar SMScredit.lv klientu apkalpošanas centru Tu vari, čatā, ko atradīsi SMScredit.lv mājas lapā, tur atradīsi arī smscredit atsauksmes!

Comments are closed.

Post Navigation