SMSCREDIT.LV – ĀTRIE KREDĪTI PĀRIS MINŪŠU ATTĀLUMĀ.  

SMS kredīti internetāNepieciešams naudas aizdevums īstermiņā? Nevēlies tērēt daudz laika aizpildot visas nepieciešamās formalitātes, kā piemēram, galvotāju vai ķīla? Izvēlies SMSCredit.lv sniegtos pakalpojumus! Ātrais kredīts ir viens no izmantotākajiem naudas aizdevumu veidiem. Tie ir ātri un vienkārši noformējami, neprasot liekas formalitātes.

Saņemt kredītu iespējams ļoti ātri, ērti, bez ķīlas un galvojuma.Aizņemoties pirmo reizi no SMSCredit.lv Tev jāzina daži svarīgi noteikumi. Lai tu varētu saņemt naudas kredītu, Tev ir jābūt divdesmit līdz sepiņdesmit piecus gadus vecam Latvijas pastāvīgajam iedzīvotājam. Otrkārt, lai saņemtu kredītu Tev ir jābūt nokārtotām visām kredītsaistībām. Un treškārt, nepieciešams tikai uz Tava vārda reģistrēts konts kādā Latvijas bankā un mobilā tālruņa pieslēgums, lai vajadzības gadījumā SMSCredit.lv varētu sazināties ar Tevi.

 SMSCredit.lv saviem klientiem pirmo aizdevumu izsniedz līdz 300 eiro, savukārt, aizņemoties atkārtoti, kredītlimits palielināsies līdz 425 eiro, ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām. Ja Tu naudas kredītu no SMSCredit.lv aizņemsies pirmo reizi, Tev šis kredīts tiks piešķirts bez maksas. Tas nozīmē, ka atdot vajadzēs tikpat, cik aizņēmies.

Savukārt, ja aizņēmumu veiksi jau atkārtoti, naudas līdzekļus Tu varēsi saņemt jau līdz 425 eiro, turklāt, pieprasījumu varēsi veikt ar īsziņas palīdzību. Tieši tādēļ šādu aizdevuma veidu dēvē par SMS kredītu. Tieši SMS kredīts ir viens no pieprasītākajiem kredītu veidiem, ko izvēlas cilvēki, kam nepieciešams pēc iespējas ātrāk saņemt naudas līdzekļus. Tev atliks tikai nosūtīt īsziņu no sava reģistrētā telefona numura un vajadzīgā naudas summa Tavā kontā ienāks 10 minūšu laikā! Ja izlemsi par labu naudas kredīta saņemšanai ar īsziņas palīdzību, tad Tev jāatceras, ka šī iespēja būs pieejama tikai tad, ja aizņemsies vismaz otro reizi, kā arī, īsziņas pieteikums tiks apstiprināts tikai tad, ja īsziņu sūtīsi no tā telefona numura ar ko esi reģistrējies SMSCredit.lv mājas lapā. Sūtot īsziņu, Tev ekrāna lodziņā jāsastāda šāda kombinācija: EUR summa termiņš parole, lai vienkāršāk saprast, apskati īsziņas paraugu: EUR 200 30 pipars007.

Situācijā, ja nespēj kredītu atmaksāt iepriekš noteiktajā termiņā, SMScredit.lv Tev piedāvā iespēju pagarināt kredīta atmaksas termiņu līdz 30 dienām. Turklāt, visas pagarināšanas maksas tiek aprēķinātas individuāli katram klientam, atkarībā no tā, cik liela summa tikusi izsniegta.

Ja Tev rodas kādi jautājumi vai neskaidrības, sazinies ar SMSCredit.lv speciālistiem. To vari izdarīt zvanot uz numuru 67 333 990, kā arī, vari rakstīt e – pastu uz info@smscredit.lv. Savukārt, ja Tev ērtāka šķiet saziņa internetā, SMSCredit.lv mājas lapas sadaļā „Kontakti”, atradīsi tādu iespēju kā čats ar konsultantu.

 Sms kredīti internetā– tas ir ātri un ērti!

Comments are closed.

Post Navigation