SMSCREDIT.LV – ĒRTS RISINĀJUMS, JA ĀTRI NEPIECIEŠAMI NAUDAS LĪDZEKĻI.  

ātri kredīti bez procentiem smscreditJa Tev nepieciešami finansiālie līdzekļi pāris minūšu laikā, Tu vari paļauties uz SMSCredit.lv. Tie būs naudas līdzekļi Tavā kontā tikai 10 minūšu laikā. Šobrīd, aizvien vairāk cilvēku izvēlas aizņemties naudas līdzekļus tieši ar īstermiņa kredītu starpniecību.

SMSCredit.lv saviem klientiem piedāvā ātrus un ērtus īstermiņa aizdevumus – ātros kredītus. Saņemt kredītu iespējams ļoti ātri, ērti, bez ķīlas un galvojuma. Šādas vienkāršas formalitātes ir viena no lielākajiem priekšrocībām izvēloties tieši īstermiņa kredītu.

 SMSCredit.lv saviem klientiem pirmo aizdevumu izsniedz līdz 300 eiro, savukārt, aizņemoties atkārtoti, kredītlimits palielināsies līdz 425 eiro, ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām. Ja Tu naudas kredītu no SMSCredit.lv aizņemsies pirmo reizi, Tev šis kredīts tiks piešķirts bez procentiem. Ātrie kredīti bez procentiem nozīmē, ka atmaksāt vajadzēs tik, cik aizņēmies un procentu maksājums un komisijas maksa tev nebūs jāmaksā.

Ņem vērā, ka atkārtotais aizdevums vairs nebūs bez maksas! Savukārt, ja aizņēmumu veiksi jau otro reizi, naudas līdzekļus Tu varēsi saņemt jau līdz 425 eiro, turklāt, pieprasījumu varēsi veikt ar īsziņas palīdzību. Par SMS kredītu to sauc tādēļ, ka to aizņemties ir vienkārši un ātri, ar īsziņas palīdzību. Tieši SMS kredīts ir viens no pieprasītākajiem kredītu veidiem, ko izvēlas cilvēki, kam nepieciešams pēc iespējas ātrāk saņemt naudas līdzekļus. Tev atliks tikai nosūtīt īsziņu no sava reģistrētā telefona numura un vajadzīgā naudas summa Tavā kontā ienāks 10 minūšu laikā! Ja izlemsi par labu naudas kredīta saņemšanai ar īsziņas palīdzību, tad Tev jāatceras, ka šī iespēja būs pieejama tikai tad, ja aizņemsies vismaz otro reizi, kā arī, īsziņas pieteikums tiks apstiprināts tikai tad, ja īsziņu sūtīsi no tā telefona numura ar ko esi reģistrējies SMSCredit.lv mājas lapā. Sūtot īsziņu, Tev ekrāna lodziņā jāsastāda šāda kombinācija: EUR summa termiņš parole, lai vienkāršāk saprast, apskati īsziņas paraugu: EUR 200 30 pipars007.

Ja kredītu atmaksāt vari ātrāk, tad arī to Tu vari darīt, savukārt, ja dažādu iemeslu dēļ maksājumu nevari veikt un to nākas atlikt, SMSCredit.lv piedāvā iespēju kredīta maksājumu atlikt jeb pagarināt.

Ja Tev rodas kādi jautājumi, sazinies ar SMSCredit.lv klientu apkalpošanas speciālistiem! To ērti vari izdarīt zvanot pa tālruni 67 333 990, kā arī, vari rakstīt e – pastu uz info@smscredit.lv. Svarīgi atcerēties, ka SMSCredit.lv darba laiks ir katru dienu no 7:00 līdz 24:00.

Comments are closed.

Post Navigation