SMSCREDIT – VIENKĀRŠI, ĀTRI UN ĒRTI!

īstermiņa kredītsNaudas līdzekļi ir nepieciešami ikvienam. Mājokļa labiekārtošanai vai vienkāršām, ikdienišķām lietām – pārtikai vai sadzīves precēm. Neatkarīgi no tā, kādam nolūkam Tev ir vajadzīga nauda, Tu to vari iegūt vien dažu minūšu laikā, izvēloties SMSCredit piedāvātos pakalpojumus.

 Īstermiņa kredīts jeb ātrie kredīti ir paredzēti steidzamu finansiālo problēmu risināšanai.

SMSCredit klientiem piedāvā naudas kredītus, ko pieteikt un saņemt ir vienkārši un ātri. Savukārt, ja esi jaunais klients, ātro kredītu saņemsi bez procentiem. Ja Tev nepieciešami naudas līdzekļi, ko ērti vari aizņemties īstermiņā, turklāt, nekārtojot sarežģītas formalitātes, tad Tev jāapsver iespēja aizņemties SMS kredītu. Tā ir iespēja naudas līdzekļus saņemt ar vienas īsziņas palīdzību. Šāds kredīts būs noderīgs brīžos, kad pieejams nav ne interneta pieslēgums ne dators. Tev būs nepieciešams tikai mobilais tālrunis ar aktīvu pieslēguma numuru, ko būsi reģistrējis SMSCredit mājas lapā un savā lietotāja profilā. Ir svarīgi zināt, ka SMS kredītu var aizņemties tikai tad, ja tas būs atkārtots kredīts!

SMSCredit saviem klientiem piedāvā naudas kredītu interetā. Aizņemties internetā ir patiešām ērti un pats galvenais, ātri. Aizņemties naudu internetā ir arī izdevīgi, jo maksa par kredīta noformēšanu un reģistrēšanos ir tikai 1 cents, kas tev no sava bankas konta būs jāpārskaita kreditēšanas iestādei. Kas attiecināms uz ātro kredītu atmaksu, ja kredītu atmaksāt vari ātrāk, tad arī to Tu vari darīt, savukārt, ja maksājumu nevari veikt, SMSCredit.lv piedāvā iespēju kredīta maksājumu atlikt jeb pagarināt. Kredīta atmaksas pagarināšanas summa ir atkarīga no tā, cik lielu naudas summu esi aizņēmies. Jo mazāks aizdevums, jo mazāka būs pagarināšanas maksa.

Nepieciešamības gadījumā, Tu vari sazināties ar SMSCredit komandu, izmntojot savu e – pastu vai mobilo tālruni. Zvani uz numuru 67 333 990 vai raksti uz info@smscredit.lv. Kā arī, vari izmantot čatu, lai nekavējoties saņemtu atbildi no klientu apkalpošanas speciālistiem.

Comments are closed.

Post Navigation