Sociālā aprūpe augstā līmenī

sociālā aprūpeAprūpes centrs “Dzintara melodija ” piedāvā iespēju vecākiem ļaudīm dabūt pilnīgi visu vajadzīgo atbalstu, kā arī tajā pat laikā ērti dzīvot. Aprūpes centrs sniedz mediķu palīdzību un vajadzīgo palīdzību ikvienam centra iedzīvotājam. Aprūpes centrā ir sniegts viss vajadzīgais, lai dzīvošana centrā it komfortabla – piemērots aprīkojums, vienvietīgas un divvietīgas istabiņasun apmācīta personāla atbalsts.

Aprūpes centrs ir 10 minūšu attālumā no Rīgas centra. Pateicoties ērtajam novietojumam, radinieku satikšana būs tiešām komfortabla. Tāpat arī kopīga notikumu apmeklēšana nesagādās problēmas. Centrā sociālā aprūpe tiek piedāvāta, ja:

•   Senioram katru dienu vajadzīga speciāla uzraudzība, kā arī medicīniskā atbalsts;

•   Cilvēks slimo ar demenci;

•   Nepieciešama vieta, kur senioram uzturēties īsu laiku.

Aprūpes centrs ir dzīves vieta, kuras rezidentiem ir pieejams ikdienas atbalsts un ārstnieciskā palīdzība. Pateicoties tam jūsu radinieki var dzīvot “Dzintara melodijā” un vienmēr iegūt it visu nepieciešamo aprūpi, atkarībā no viņu vajadzībām. Situācijās, kad senioram katru dienu vajadzīga dažāda veida palīdzība, piemēram, vajadzīgas injekcijas, kā arī ir grūti staigāt, aprūpes centrs ir labs piedāvājums. Piedāvājot palīdzību, ņem vērā katra seniora personīgās vajadzības. Apmācītie “Dzintara melodijas” pārstāvji nodrošinās, lai jūsu tuvinieki varētu justies komfortabli.

Arī cilvēkiem, kas slimo ar demenci, “Dzintara melodijā” tiek piedāvāta nepieciešamā aprūpe. Aprūpes centrā tiks sniegtas dažādas aktivitātes, kā mērķis ir pēc iespējas samazināt  demences pastiprināšanos. Aprūpes centra personāls ir ļoti pieredzējis, kā arī īpaši apmācīts darbam ar demences pacientiem.

“Dzintara melodija” ir laba vieta arī situācijās, ja vajadzīgs garantēt palīdzību savam radiniekam tikai uz 1 vai dažām diennaktīm. Bieži šāda iespēja vajadzīga personām, kas sniedz palīdzību dzīvesvietā, bet, kam nepieciešams dzīvesvietu uz laiku atstāt. Ar šī pakalpojuma palīdzību varēsiet būt droši, ka jūsu tuvinieks jūtas ērti un saņem piemērotu palīdzību, nepakārtojot visu jūsu brīvo laiku tuvinieka vajadzībām.

Comments are closed.

Post Navigation