Spodras grīdas ikvienos laika apstākļos – Berendsen

berendsen labakais paklaju servissJums ir apnicis tas, ka nepatīkamā laikā, jūsu darbavietas grīdu virsmas visu laiku ir slapjas, neskatoties uz to, ka tās tiek atbilstoši slaucītas un mazgātas? Jums piedāvās palīdzību uzņēmuma Berendsen sniegtais maināmo paklāju serviss. Izmantojot šo piedāvājumu biroja telpas ilgāk būs tīras, turklāt, grīdas būs efektīvāk aizsargātas. Patiešām noderīgs maināmo paklāju serviss, kā arī pārējie uzņēmuma Berendsen piedāvātie pakalpojumi var izrādīties, ja ārā līst vai snieg.

Maināmo paklāju serviss, ir pakalpojums, kurš nodrošina izdevību ar mazākas piepūles palīdzību panākts labāku iznākumu. Paklāju serviss sniedz sekojošus ieguvumus:

•   telpas ilgāku brīdi tiks uzturētas tīras un sausas;

•   grīdu uzturēšanai nevajadzēs tik daudz pūļu;

•   pazemināsies izmaksas saimnieciskajām vajadzībām.

Galvenais nosacījums šī pakalpojuma izdevīgumam ir: paklāju serviss necīnās ar iznākumu, bet gan aizkavē grīdu piegružošanu, tādejādi patiešām palīdzot ietaupīt.

Paklājus serviss iekļauj vairākus pakalpojumus, piemēram, grīdassegu tīrīšana, maināmo paklāju noma, aizvešana, kā arī mainīšana. Maināmie paklāji pārliecinoši veic vajadzīgos uzdevumus un ilgi kalpo, jo, paklākjus ne vien tīra, bet arī piesūcina ar īpašu šķīdumu. Kompānijā strādājošie profesionāļi parūpēsies, lai jūsu uzņēmumā visu laiku būtu maināmie paklāji, kas ir tīri un kuri efektīvi no apaviem savāc slapjumu, kā arī netīrumus.

Maināmo paklāju noma ir, ka grīdassegas nav jāpērk – tā ir ļoti nozīmīga paklāju nomas priekšrocība. Grīdassegu pirkšana, visticamāk, saistītos ar daudz augstākiem izdevumiem nekā to noma. Tāpat paklāju noma nozīmē, ka biroja telpas nav jāuzkopj tiiko persona ienāk telpās, turklāt, grīdu segums ir efektīvi aizsargāts. Pazemināsies iespēja nokrist tāpēc ka grīdas paliks sausas, tīras pat tad, kad līst lietus.

Atkarībā no tā, kādam mērķim jums grīdassega nepieciešama, jāizraugās citādāks tās veids. Proti, kokvilnas paklāji var savākt 5 reizes lielāku undens daudumu nekāir to smagums, šī iemesla dēļ grīdassegas lieliski palīdzēs laitainās dienās, bet gumijas paklāji jeb skreiperi lieliski kalpo lielāko gružu savākšanai. Pie kompānijas Berendsen tiek iznomāti vairāku tipu grīdassegas, piemēram, kokvilnas paklāji, sintētiskās šķiedras paklāji, kā arī speciāla izskata vai izteiksmīgu krāsu grīdassegas atmosfēras radīšanai.

Comments are closed.

Post Navigation