SPORTA UN ELEKTRONIKAS PRECES DARBAM UN IZKLAIDEI

sporta preces 1a.lv interneta veikalsDomājot par savu ikdienu, to samērā grūti iztēloties bez sporta precēm, kas ļauj uzturēt labu veselību un možu garu. Izvēlies sporta preces 1a.lv – šeit vari iegādāties visu sportam vajadzīgo, kā arī nopirkt kvalitatīvas elektronikas preces.

Esot mājās, mācoties un pildot darba uzdevumus, ik dienas pa rokai ir vai nu portatīvais dators, mobilais telefons vai planšetdators. Ja esi nolēmis nopirkt vienu no nepieciešamajām iekārtām, apskati interneta veikala piedāvājumus, kur varēsi atrast elektronikas preces izklaidei un darbam. Meklējot kādu no šīm iekārtam elektronikas preču sadaļā, izlasi izvēlētās ierīces specifikāciju:

*Pirms portatīvā datora pirkšanas vērs uzmanību lielumiem:

-vai tas ir ar programmatūru. Integrētā programmatūra neprasīs papildus naudas līdzekļus atsevišķas licencētas programmatūras uzinstalēšanai.

– kāds ir tā lielums un svars. Ja tas reizi pa reizei ir jāved no mājām uz darbu, biznesa tikšanām u.tml., iegādājies vieglāku un kompaktātu portatīvo datoru. Piemēram ar ekrāna izmēru 11,6 collu (29 cm). Pietiekams lielums, lai skatītos filmas, veidotu dažādus dokumentus un izpildītu citas ikdienas darbības. Ja dators paredzēts lietošanai mājās, tad noteikti noderēs lielāka izmēra – 15, 6 collu liels ekrāns. ;

*Ja gribi mazāku iekārtu par portatīvo datoru, kuru varētu būtu ērti pārvadāt, pērc planšetdatoru. Tie ir mazāki par portatīvajiem un var nodrošināt maksimāli pietuvinātas opcijas portatīvajiem: internets, e-pastu sarakste, dažādu dokumentu formātu apskate u.c. Pirms iegādājies vienu vai otru iekārtu, svarīgi pievērst uzmanību iekārtas tehniskajiem lielumiem:

-kodolprocesoru skaits;

-planšetdatora baterijas darbības laiks;

-atmiņas kapacitāte un iespējas to paplašināt ar SD atmiņas kartēm;

-Bluetooth, Wi-Fi, GPS un interneta savienojums, un iespēja pieslēgt citām ierīcēm,

un citi dati.

*Šā brīža jaunākie video DVD atskaņotāju modeļi paredz arī savienojamības iespējas ar dažādām ārējām iekārtām, augstvērtīgu skaņas sistēmu Dolby Digital un bezvadu interneta savienojumu Wi-Fi.. To elegantais dizains labi piemērosies televizoram.

Mobilie telefoni un telefoni mājai

No elektronikas saraksta ierīcēm ļoti svarīgs ir mobilais telefons, jo ar to iespējams diezgan ērti un ātri komunicēt teju no jebkuras vietas Latvijas robežās un ārpus tās. Būtiskākās tehniskās norādes, kam pievērst uzmanību: mobilā telefona atmiņas lielums un procesoru kodolu skaits, kā arī operētājsistēma un citasNereti interneta veikalā varēsi atrast lielu mobilo telefonu piedāvājumu no pasaulē atpazīstamiem ražotājiem. Lielu popularitāti ieguvušajos skārienjūtīgajos telefonos var uzinstalēt dažādas mobilās aplikācijas, kas atvieglina ikdienu. Kā piemēram, e-pastu organizēšana, laika prognozes, komunikācijas programmas kā Skype u.c.. Pērkot mobilo telefonu, pievērs uzmanību iekārtas specifikācijai:

*mobilā telefona iebūvētās atmiņas kapacitāte;

*savienojamība ar citām elektronikas ierīcēm ;

*operētājsistēma un procesora kodolu skaits, kas ātru telefona darbību un funkcionalitāti.

Interneta veikalā ir atrodami stacionārie telefoni, kas būs ļoti noderīgi mājās un ofisā. Elektronikas iekārtu sortimentā gan stacionārie telefoni ar klausuli, kā arī pārnēsājamie telefoni ar uzlādēšanas bāzēm. Izvēloties šāda tipa telefonu, to var izmantot izmantot kā mājokļa pārnēsājamo telefonu. Telefons darbosies ne tikai pie uzlādēšanas stacijas, bet arī konkrētā distancē no tās. Mājas telefoniem ir visbiežāk lietoto numuru saglabāšana, saglabāto numuru ID noteicējs, kā arī konkrētiem telefona modeļiem pēdējā zvanītā numura izsaukšana.

 Ja esi nolēmis aplūkot sporta preču, mobīlo telefou vai datoru piedāvājumu, ienāc interneta vietnā 1a.lv

Comments are closed.

Post Navigation