Taupi laiku un naudu- pērc savu OCTA polisi pie LTAB.lv

octaOctas, Kasko – jēdzieni, ar ko saskaras katrs autovadītājs, jo auto apdrošināšana ir būtisks faktors. Auto apdrošināšana palīdz izvairīties no izdevumiem gadījumos, kad noticis ceļu satiksmes negadījums. Ja nepieciešama auto apdrošināšana, svarīgi izvērtēt vairākus variantus un izvēlēties izdevīgākos risinājumus.

Lai atrastu izdevīgākos apdrošināšanas variantus, vērts ielūkoties ltab.lv – Latvijas transportlīdzekļu apdrošināšanas biroja mājaslapā. Ltab.lv Kasko apdrošināšana minēta mazāk, taču, ņemot vērā, ka daudzi apdrošinātāji nodrošina dažādus apdrošināšanas veidus, pieejamā informācija būs piemērota ikvienam.

LTAB ir biedrība, kas apvieno visus apdrošinātājus, kuru sortimentā OCTA polise.

 VISA BŪTISKĀ INFORMĀCIJA

Lai spētu saprast, kura ir izdevīgākā OCTA, īpaši izveidotajā meklētājā jāievada automašīnas reģistrācijas numurs un reģistrācijas apliecības numurs. Vadoties pēc šiem datiem tiks atlasītas OCTA cenas tieši no apdrošinātājiem.

LTAB nodrošina vēl vairākus pakalpojumus tiem, kuriem aktuāla auto apdrošināšana. Tik pat svarīgi kā zināt, kur iegādāties lētas octas, ir uzzināt, kādi ir OCTA līgumu veidi, kas ir Zaļā karte, kā arī citu nozīmīgu informāciju, kas aktuāla tiem, kuriem jāiegādājas OCTA polise. Mājaslapa ltab.lv Kasko un Octas palīdzēs noformēt vēl ērtāk!

LTAB piedāvā arī , piemēram, pārbaudīt OCTA un Bonus-malus datus vai iegūt izziņu par personas apdrošināšanas vēsturi.

Turpat arī visa saistošā informācija par sistēmu – piemēram, apdrošināšanas sabiedrības, pie kurām nopērkama Octa polise, normatīvie akti, kā arī apraksts par Bonus-Malus sistēmu.

LTAB nodrošina arī saistošu informāciju, ja aktuāla zaudējumu pieteikšana. Ieskaties ltab.lv, lai uzzinātu, ko šādās situācijās nodrošina octas, un kādi ir ceļu satiksmes negadījumā iesaistīto personu pienākumi.

AR MOBILO APLIKĀCIJU AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA VIENMĒR TAVĀ TELEFONĀ

Vērtīga ir arī LTAB izveidotā mobilā aplikācija, kas ļauj ātri un ērti uzzināt, kur iegādājamas lētas Octas – tas nenoliedzami ir ētākais veids kā noskaidrot, kur iegādājama izdevīgākā Octa polise. Turklāt šī aplikācija ļauj regulāri sekot līdzi savam autoparkam – līdz 4 automašīnām.

Tagad ar aplikācijas palīdzību var noteikt, kur iegādājamas lētas Octas, kā arī uzzināt visus jaunumus, kas skar Octas. Ar laiku šo pakalpojumu plānots pilnveidot.

Ar ltab.lv Kasko un Octas nopērkamas vēl izdevīgāk! Šobrīd bez transportlīdzekļu apdrošināšanas nav iespējams iztikt, tādēļ ltab.lv Kasko un Octas palīdzēs izvēlēties pēc iespējas ērtāk.

Ltab.lv – visa aktuālā informācija vienuviet! Ņemot vērā, ka visi apdrošinātāji piedāvā vienādus apdrošināšanas noteikumus, nav nepieciešams maksāt vairāk. Meklē lētas Octas www.ltab.lv.

Comments are closed.

Post Navigation