TELPU UN TERITORIJAS UZKOPŠANA, NAMU APSAIMNIEKOŠANA – LUCIDA.LV  

telpu uzkopšanaReizēm vienam cilvēkam uzņemties nama apsaimniekošanu nav nemaz tik viegls uzdevums, tādēļ daudzi to uztic profesionāļiem. Ja jums nepieciešama nekustamā īpašuma uzkopšana, droši vērsieties servisā Lucida – speciālisti, kas ikdienā strādā ar dažādiem namu apsaimniekošanas jautājumiem būs ieinteresēti palīdzēt.

Lucida komanda veic teritorijas uzkopšanas darbus, kā arī piedāvā telpu tīrīšanu. Tiek piedāvāta arī sadzīves atkritumu apsaimniekošana, nodrošinot ar atkritumu konteineru īri un izvešanu. Ja vajadzīga būvgružu izvešana, Lucida nodrošinās būvniecības atkritumu apsaimniekošanu, piedāvājot iznomāt dažādus būvgružu konteinerus .

Lai gan internetā sastopama informācija par dažāda veida uzkopšanas servisiem, ir būtiski tos novērtēt sīkāk, jo uzkopšanas uzņēmumi var atšķirties gan ar pakalpojumu kvalitāti, gan ar izcenojumiem. Lucida klientus pārsteidz ar kvalitatīvu darbu izpildi. Un nav noslēpums, ka pareiza telpu uzkopšana palīdz ietaupīt naudu, laiku un arī pacietību.

Būtiski, ka Lucida.lv piedāvā arī dārznieku pakalpojumus. Šī teritorijas uzkopšana sevī ietver apzaļumotās zonas kopšanu un uzturēšanu, kā arī zālāju nopļaušanu un mēslošanu. Savukārt, ziemas sezonā būtiska būs sniega tīrīšana un izvešana. Bieži vien izvēlēties šos pakalpojumus ir izdevīgāk un ērtāk, nekā veikt šos darbus pašiem. Uzticiet rūpes par skaistu un sakoptu vidi profesionāļiem!

Apsaimniekošanas darbi nereti prasa profesionālu pieeju. Tieši tādēļ, nekustamā īpašuma apsaimniekošana ar Lucida.lv sniegs pārliecību, ka nepieciešamības gadījumā saņemsiet labāko servisu.

Piemēram, ja plānojat veikt remontdarbus, ziniet, ka Lucida.lv speciālisti uz remonta norises vietu ieradīsiesar visu nepieciešamo. Tas nozīmē, ka jums nebūs jāuztraucas par vajadzīgo aprīkojumu remontdarbu veikšanai.

Jāpiebilst, ka Lucida piedāvājumā arī profesionāla elektriķa pakalpojumi, kā arī – santehniķa pakalpojumi, kas nenoliedzami ir aktuāli un pieprasīti visos laikos. Tādējādi, ja radušies sarežģījumi elektroapgādes sistēmā vai vajadzīgs nomainīt kādu ūdens cauruli, vairs nebūs jādomā, kur vērsties pēc palīdzības. Nevar aizmirst arī faktu, ka Lucida.lv nodrošina arī alpīnista pakalpojumus, bez kuriem neiztikt, piemēram, pie logu un jumtu tīrīšanas lielā augstumā.

Lucida.lv – tas ir pilna spektra mājas apsaimniekošanas pakalpojumu klāsts. Piedāvājumā ir arī speciālie darbi – piemēram, deratizācijas pakalpojumi, kam vajadzības gadījumā uzņēmums nodrošina kompleksu pieeju visam namam.

Ar individuālu pieeju katram klientam tiek piedāvāti visatbilstošākie risinājumi īpašumu apsaimniekošanai, tajā pašā laikā nodrošinot darba un izmaksu efektivitāti. Ieskaties , lai uzzinātu vairāk lucida.lv.

Comments are closed.

Post Navigation