TELŠU NOMA – ATSLĒGA LIELISKIEM BRĪVDABAS PASĀKUMIEM

Rīgas svētki, Baltic Beach Party, izstādes, pilsētas svētki un citas aktivitātes svaigā gaisā vienmēr ir patīkami līdz brīdim, kad pastiprinās vējš vai sāk līt lietus, un tad jāmeklē pajumte. Lai nepieļautu tādu varbūtību, viens variants ir izmantot, piemēram, viesu mājas, kultūras namus vai citas komerciālas telpas.

Daudz izdevīgāks un ērtāks variants ir iznomājamās teltis. Kā to saprast? Teltis var ir vienkārši nogādāt teju jebkur, ātri uzstādīt un pēc pasākuma demontēt. Tā iemesla pēc telšu noma ir tik ļoti nepieciešams serviss, rīkojot dažādus pasākumus. Tieši telšu noma, gāzes sildītāji un citi telšu piederumi, piemēram, tribīne un saliekamā skatuve ir SIA “Akurāts” specializācijas lauciņš.

“AKURĀTS” PAKALPOJUMU PIEGĀDE RUNĀ PATI PAR SEVI – SERVISS IR KVALITATĪVS UN KLIENTI LAIMĪGI

“Akurāts” ir dibināts 2005. gadā un ļoti ātri ir nopozicionējies kā vadošais telšu un to aprīkojuma iznomātājs Latvijā. Kopš 2007.gada “Akurāts” telšu noma pieejama arī Lietuvas un Igaunijas teritorijā. Telšu noma, montāžas serviss un papildus tehniskais aprīkojums ir  atslēgu kopums, lai jebkura klienta pasākums tiktu veiksmīgi realizēts – tieši tāda mērķa labā strādājam. “Akurāts” partneru lokā ir arī daudzas celtniecības un būvniecības firmas, kas mūsu teltis izmanto kā noliktavas, kā arī nepatīkamos laika apstākļos novieto teltis celtniecības objektos, lai netiktu apstādināts celtniecības un būvniecības process. “Akurāts” piedāvājumā esošās teltis un nojumes ir izmēros no deviņiem līdz pat 1500 m².

Vairāk uzzini-http://akurats.com/lv/teltis/

LĪDZ AR TELTĪM PIEEJAMI ARĪ KURINĀŠANAS ALTERNATĪVA – PROPĀNA GĀZES SILDĪTĀJI UN SILDLAMPAS

Telts apsildi “Akurāts” piedāvā veikt ar speciālām gāzes sildlampām, lai teltis pārvērstu par mājīgu un siltu telpu pasākumu vajadzībām un apmeklētājiem. Sildlampas ir viens no diviem veidiem, kā apsildīt teltis.  Otrs veids patīkamas gaisotnes radīšanai ir gāzes sildītāji. “Akurāts” piedāvātie gāzes sildītāji var apsildīt apmēram divdesmit kvadrātmetru  lielu platību. Gāzes sildītāji ir precīzi jāuzstāda, tāpēc par montāžu un demontāžu, kā arī lietošanas instrukciju parūpēsies pieredzējuši uzņēmuma darbinieki.

TRIBĪNE – ĒRTS INSTRUMENTS APMEKLĒTĀJU INFORMĒŠANAI UN ATBALSTĪTĀJU REKLAMĒŠANAI

Interesentus, iznomājot teltis, bieži uzrunā arī  tribīne jeb oratora pults, kas lieliski palīdzēs pasākuma vadītājam vai viesiem, kuri grasās publiski uzstāties. Mūsuprāt, tribīne ir vēsturiski pārmantots līdzeklis atvieglotai uzrunai, jo, stāvot aiz tribīnes, runātājs jūtas pārliecinātāks, kā arī tribīne ir izveidota tā, lai nevarētu redzēt runātāja lapas un citus palīgmateriālus. Tribīne ir ražota no lakota bērza saplākšņa. Izmēru ziņā tribīne ir ļoti parocīga un viegli pārvietojama – platumā 70 cm, augstumā 120 cm, dziļumā 60 cm. Tribīne noderēs arī, lai izvietot reklāmu, novietojot to uz priekšējās plaknes.

UZŅĒMUMA BĀZES VIETA – ĀDAŽI

Mūsu ofiss un noliktava ir atrodams Ādažos, Muižas ielā 9 un pasūtīt teltis ir iespējams mājaslapā www.akurats.lv vai pa tālruņiem 67394933 un 26338888. Rezervējiet laicīgi!

Comments are closed.

Post Navigation