TELŠU UN CITA APRĪKOJUMA NOMA PASĀKUMIEM

telšu noma akuratspasakumsAtbilstošs aprīkojums ir viens no nosacījumiem, lai pasākums izdotos . Organizējot pasākumu, ne vienmēr ir izdevīgi iegādāties nepieciešamo aprīkojumu, piemēram, krēslus, galdus vai nojumes. Tādā situācijā var palīdzēt pasākumu aprīkojuma noma, kas ļaus izvēlēties vajadzīgo aprīkojumu .

Sia ”Akurāts” ir uzņēmums, kas piedāvā telšu, galdu, krēslu un cita aprīkojuma nomu . Neatkarīgi no tā,cik vērienīgs ir iecerētais pasākums, ar Akurāts sniegtajiem risinājumiem viss izdosies lieliski.

Viens no populārākajiem Akurāts sniegtajiem pakalpojumiem ir telts noma. Uzņēmums piedāvā dažādu  veidu teltis un nojumes visa veida pasākumiem. Piedāvājumā ietilpst 11 formu un izmēru nojumes, lai būtu iespēja izvēlēties pasākumam piemērotāko . Tāpat tiek iznomātas arī teltis un nojumes ar sienām, logiem un papildus aprīkojumu- piemēram, galdiem un krēsliem. Nojumes noma- lieliska iespēja izvēlēties tieši konkrētajam pasākumam piemērotu telti vai nojumi.

Izvēloties telšu noma pie akurātspasākums.lv, darbinieki sniegs ne tikai konsultācijas, bet arī veiks piegādi, uzstādīšanu un aizvešanu. Principā tas nozīmē, ka uzņēmums sniedz pilnu aprīkojuma servisu.

KRĒSLI, GALDI UN CITS APRĪKOJUMS JEBKURAM PASĀKUMAM

Vajadzīgi krēsli un galdi banketam, bet to iegāde nešķiet izdevīgs un ērts risinājums? Ieskaties akurāts.lv banketa galdu un krēslu nomas piedāvājumos!

Ja nepieciešami  krēsli kādam saviesīgam pasākumam, lielisks risinājums var būt krēslu noma. Akurāts piedāvātie banketu krēsli ir vienkārši , bet gaumīgi, tāpēc piestāvēs gandrīz visiem interjeriem.

Akurāts piedāvā gan saviesīgiem pasākumiem piemērotus galdus, gan arī galdus un solus citu aktivitāšu rīkošanai. Galdu noma ir izdevīgs risinājums dažādos notikumos .

Ja pasākumam vajadzīga skatuve, Akurāts nodrošina arī to. Piedāvājumā ietilpst saliekāmā skatuve, kas efektīvi papildinās ikvienu pasākumu.

Piedāvājumā vairāku formu skatuves, lai ikviens varētu izvēlēties piemērotāko. Vērts pieminēt arī arī, ka par skatuves montāžu un demontāžu parūpēsies Akurāts .

Kā minēts, SIA ”Akurāts” piedāvā gan pasākumu aprīkojumu nomu, gan arī tā piegādi uz norises vietu un demontāžu pēc pasākuma beigām. Aprīkojuma noma pie Akurāts- tas ir vienkāršs un izdevīgs veids kā gādāt, lai pasākums izdotos.

Uztici gādību par pasākuma aprīkojumu speciālistiem- Akurāts komandai. Akurāts piedāvātie pakalopjumi vilties neliks.

Comments are closed.

Post Navigation