Trīs padomi gudrai kredīta noformēšanai

Ņemot vērā salīdzinoši vienkāršo pieejamību, ātrie kredīti var šķist vilinoša iespēja arī tad, kad bez to noformēšanas lieliski var iztikt. Vairumā gadījumu grūtības ar aizdevuma atmaksu rodas tieši bezatbildīgas aizņemšanās dēļ. Taču kredīts attaisnos uz to liktās cerības tikai tad, ja tiks noformēts atbildīgi:

  1. Pirms kredīta noformēšanas rūpīgi izvērtē gan tā nepieciešamību, gan savas iespējas aizdevumu atmaksāt līgumā noteiktajā laikā;
  2. Aizņemies tikai tik, cik nepieciešams. Ja mērķa sasniegšanai, piemēram, rēķina atmaksai vajadzīgi 50 eiro, diez vai būs prātīgi pie reizes paņemt vēl kādu summu, lai to iztērētu bezrūpīgās izklaidēs;
  3. Ja jūti, ka aizdevumu nespēsi atmaksāt līgumā noteiktajā termiņā, pagarini atmaksas termiņu. Šādu iespēju piedāvā liela daļa kredītdevēju. Tas gan ir maksas pakalpojums, tomēr ļauj kredīta atdošanu atlikt uz laiku, kamēr atgūsti finansiālo stabilitāti.

Trīs iemesli, kādēļ kredītsaistības jānokārto laicīgi

Laicīgi nenokārtotas kredītsaistības rada liekus sarežģījumus – pirmkārt, aizdevējs soda procentus aprēķina par katru kavējuma dienu, tas nozīmē, kopējās kredīta izmaksas pieaug visai strauji.

Otrkārt, kredītdevējs ir tiesīgs lietu nodot parādu piedziņas kompānijai.

Treškārt – ja kredītņēmējs tiek iekļauts parādnieku datubāzē, tā kredītvēsture tiek sabojāta. Negatīva kredītvēsture, savukārt, nozīmē, ka var būt apgrūtināta turpmāko kredītu saņemšana. Tas attiecas ne vien uz ātrajiem kredītiem, bet arī uz līzinga un pat hipotekārā kredīta noformēšanu.

Izvēlies piemērotāko aizdevumu pie uzticama kredītdevēja

Lai būtu drošs, ka aizdevuma noformēšana patiešām ir bijis gudrs lēmums, jāizvērtē ne vien savas iespējas, bet arī kredītdevēju piedāvājums. Pirms aizdevuma noformēšanas pārliecinies:

  • Cik lielas ir pieejamās summas;
  • Kādi ir atmaksas termiņi;
  • Kādas ir procentu likmes;
  • No kāda vecuma aizdevums pieejams;
  • Cik ilgā laikā kredīts tiek izsniegts;
  • Kādas ir papildu iespējas;
  • Cik uzticams ir konkrētais aizdevējs.

Kad esi izvēlējies labāko variantu, atliek vien reģistrēties aizdevēja mājaslapā un pieteikties kredītam. Ja to darīsi aizdevēja darba laikā, lēmums par tā piešķiršanu tiks pieņemts dažu minūšu laikā. Neilgu laiku prasīs arī pārskaitījuma veikšana – tātad pozitīva lēmuma gadījumā nauda Tavā rīcībā būs jau pavisam drīz.

Ātrie kredīti – efektīvi risinājumi atbildīgajiem aizņēmējiem internetā vai klātienē!

 

Comments are closed.

Post Navigation