TVORA.LV – JŪSU PALĪGS SĒTAS IZVĒLĒ

individuāla pasūtijuma sētas tvora.lvTiem, kam būtisks ir žoga jautājums, aplūkojiet Tvora.lv sniegtos piedāvajumus. UAB Tvora ir firma, kas klientiem piedāvā labas kvalitātes un optimālus dārza žogu un klasiskas koka sētu risinājumus pēc ikviena klienta individuālajām vēlmēm. Uzņēmuma mājaslapā Tvora.lv varat izraudzīties koka, metāla, plastmasas veida, akmens un akmens bloku sētu variantus, ko uzņēmuma profesionāļi izveidos precīzi jūsu privātteritorijas vai pagalma platībai un uzstādīs ērtā brīdī.

Firma UAB “Tvora” piedāvā vairāku veida sētu izveidošanu un montēšanu.

– Skandināvu tipa akmens žogi, ko ir iespējams konstruēt gan paneļu veidā, gan atsevišķus akcentus žogā kolonnu vai pamata plaknes vietā.

– Metāla žogi kas sniedz sētai ilgu ekspluatācijas periodu. To piestiprina uz betona plaknes, tālab lieliski izskatītos ar akmens žoga elementi.

– Klasiska koka sēta skolai, privātīpašumam, bērnudārzam u.c. no kvalitatīvas priedes koksnes Thermowood. Izraugoties šo variantu, jūs varat izvēlēties sētas dēlīšu pozīciju – vertikālā vai gulošā plaknē.

Lielākas zonas iežogošanai rekomendējams risinājums plastmasas tipa žogs. Tam ir zemas izmaksas un salīdzinoši vienkārša montāža. PVC sēta nepakļaujas ārējo apstākļu nelabvēlīgajai ietekmei un spēj saglabāt ļoti labu vizuālo izskatu pat 50 gadu garumā. Tvora.lv mājaslapā varat pasūtīt iežogojumus lielākām teritorijām – metāla stiepļu sētas. Metāla žogi ļoti labi atbilstoši zonas aizsargāšanai no dzīvniekiem un nelūgtiem viesiem.

Uzņēmums “Tvora” specializējies ne tikai sētu ražošanā un uzstādīšanā, bet arī vairāku sētas vārtu sistēmu izveidē, kas tiek piemēroti jebkura klienta nepieciešamībai. Izvēlē automātiskie, bīdāmie un veramie iebraucamie iebraucamie vārti un to sistēmas, kā arī mazie žoga vārtiņi. Tvora.lv profesionāļi realizē arī pagalma, dārza labiekārtošanas darbus, izgatavo akmens frakcijas puķupodus, kas paspilgtina dārza interjeru un privātīpašumam rada eleganci. Meklējiet izdevīgus žogu risinājumus pie kompānijas Tvora.lv profesonāļiem – žogu izstrādāšana, uzstādīšana pēc individuālajiem pasūtījumiem!

Comments are closed.

Post Navigation