Ūdens sistēmas uzstādīšana Udensjums.lv

dziļurbumu rekonstrukcijaJa mājoklim nepieciešams izveidot automātisko ūdensapgādes iekārtu, konsultējies ar speciālistiem no uzņēmuma SIA “Ground Water” Udensjums.lv. Pašlaik kvalitatīvs pārtikā lietojams ūdens tiek iegūts no atšķirīgiem zemes kārtām. Kopumā tie ir 3: kvartāra jeb augšējais , dolomīta un smilšakmens slānis. Konkrētā klienta lokācijas vieta nosaka ūdens iegūšanas iespējas, kurām tiek pielāgots adekvātās iespējas dziļurbuma veidošanai un ūdens krājumu sistēmas ierīkošanai.

Kā viens no labākajiem ūdens sistēmas formām ir artēziskais urbums, tādēļ kā dziļurbuma ūdeni var lietot uzturā un ikdienas izmantošanai.

Udensjums.lv – ūdens apgādes sistēmas uzstādīšana un dziļurbumu tīrīšana

Dziļurbuma dzeramais ūdens atrodas starp ūdens necaurlaidīgām zemes kārtām, un dažreiz tā sastāvā ir liela kalcīta un dažādu dzelzs savienojumu daudzums. To problēmu ir iespējams samērā ērti nokārtot ar filtra, ūdens mīkstināšanas vai atdzelžošanas ierīču uzstādīšanu. Ūdens, iegūts no dziļākām pazemes kārtām,  ir brīvs no bakterioloģiskā piesārņojuma, līdz ar to kvalitatīvāks, tīrāks. Udensjums.lv pieredzējušie speciālisti dziļurbumu attiecīgajā vietā uzstāda pamatojoties uz šādiem punktiem: kurš būs klientam izdevīgākais variants, kādam mērķim un cik daudz ūdens būs vajadzīgs un kādā dziļumā konkrētajā lokācijā var saņemt kvalitatīvu, uzturā lietojamu ūdeni.

Dziļurbumi ir atbilstošākais risinājums mājas, lauku teritorijas mājokļa ūdens autonomās apgādes iekārtu ierīkošanai. Dziļurbumi ilgtermiņa nodrošina pastāvīgu un lielu ūdens daudzumu, to var lietot arī uzturā, kā arī ilgs urbuma mūžs . Lai gan salīdzinot ar augšējo zemes slāņu ūdens sistēmas ierīkošanu dziļurbuma montāža ir ar lielākām izmaksām, ilgākā laika posmā tas pietiekami atmaksāsies – nepārtraukta ūdens pieplūde, gandrīz neizsīkstošs ūdens daudzums, ilgs kalpošanas laiks.

Comments are closed.

Post Navigation