Vai pagarināt ātros kredītus?

Ātrie kredīti ir kļuvuši par ļoti lielu un ietekmīgu privātpersonu kreditēšanas veidu. Šis kredītu veids ir ļoti populārs gan Latvijā gan visā pasaulē un ļoti daudzi ir izvēlējušies šos kredītus savu vajadzību un problēmu risināšanai. Tas ir ļoti ātrs, ērts un, zināmā mērā, arī izdevīgs veids kā iegūt nelielu naudas summu kādu neparedzētu situāciju risināšanai.

Divi faktori, kas ir vismaz daļēji, noteicoši šo kredītu izvēlē ir bezmaksas kredīts un kredīta atmaksas termiņa pagarināšana. Bezmaksas vai bezprocentu kredīts ir piedāvājums jaunajiem klientiem, ko piedāvā gandrīz visi ātrie kredīti Latvijā. Šis ir par iemeslu tam, ka tik daudzi cilvēki izvēlas šo aizdevumu, jo ir iespēja atmaksāt tieši tikpat, cik esam aizņēmušies. Tas ir ļoti vilinoši un ļoti izdevīgi, taču var radīt tādas pašas problēmas kā jebkurš cits kredīts, neskatoties uz atmaksājamo procentu apjomu. Aizņemoties 200 eiro, ja rodas sarežģījumi atmaksāt, nav nozīmes, ir jāatmaksā tie paši 200 vai vairāk.

Šajā brīdī nāk kredīta pagarināšana. Ja mēs nespējam veikt kredīta atmaksu, mēs meklējam citas iespējas un ātrie interneta kredīti piedāvā šādu iespēju. Par attiecīgu samaksu mēs varam pagarināt atmaksu par 7, 14 vai 30 dienām. Šie termiņi, parasti, ir vienādi visiem aizdevējiem, bet nav obligāti. Aizdevējs var piedāvāt arī tikai 30 dienu pagarināšanu vai ka citādi.

Šis ir maksas pakalpojums, kura izmaksas ir atkarīgas no aizdevuma apjoma un vēlamā pagarināšanas laika. Pagarinot uz 30 dienām, būs jāmaksā vairāk, kā pagarinot, uz 14 dienām, un tā tālāk. Šis pakalpojums var būt ļoti izdevīgs, bet var radīt arī jaunas un pavisam nevajadzīgas problēmas.

Comments are closed.

Post Navigation