VAIRĀKU VEIDA SĒTU RISINĀJUMI NO UZŅĒMUMA UAB “TVORA”

tvora.lv žogi, sētas, vārtiTiem, kam tagad svarīgs ir žoga jautājums, ieskatieties uzņēmuma “Tvora” piedāvātos variantus. UAB Tvora ir firma, kas piedāvā labas kvalitātes un optimālus dārza sētu un klasiskas koka žogu risinājumus pēc jebkura klienta individuālajām vēlmēm. Uzņēmuma mājaslapā Tvora.lv varat izraudzīties koka, metāliskās, plastmasas, akmens un akmens bloku žogu opcijas, ko kompānijas darbinieki izgatavos konkrēti jūsu privātteritorijas vai pagalma lielumam .

Klasiskā dizaina faniem praktisks risinājums ir koka žoga risinājums, turklāt tas piestāvēs kā laukos, tā arī pilsētvidē. Turklāt efektīvi apstrādātā koksne nodrošinās ilgu kalpošanas periodu , un Vācijā ražotie speciālie koksnes pārklājumi nodrošinās koksnes izturību pret dažādiem laikapstākļiem un pelējumu. Metāla sēta būs pietiekami moderna un piešķirs teritorijai izteiksmīgu skatu. Metāla žoga izplānošanā var domāt par Gabioni akmens žoga dekoru vai akcentu.

Lielākas zonas norobežošanai ir ieteicams risinājums PVC jeb plastmasas tipa sēta. Tam ir zemas izmaksas un salīdzinoši vienkārša ierīkošana. PVC žogs nepakļaujas ārējo apstākļu nelabvēlīgajai ietekmei un spēj noturēt pietiekami labu izskatu līdz pat 50 gadiem. Tvora.lv mājaslapā jūs varat iegādāties iežogojumus lielākām teritorijām – metāla stiepļu sētas. Metāla žogi labi atbilstoši teritorijas aizsargāšanai no lieliem dzīvniekiem un nepiederošām personām.

Uzņēmums “Tvora” specializējies ne tikai sētu izgatavošanā, bet arī dažādu sētas vārtu sistēmu izveidē, ko pielāgo katra klienta vajadzībai. Piedāvājumā automātiskie, bīdāmie un veramie iebraucamie iebraucamie vārti un to sistēmas, kā arī mazie žoga vārtiņi. Firmas profesionāļi veido akmens puķupodus, dārza labiekārtošanas darbus, kas paspilgtina dārza interjeru un īpašumam rada eleganci. Meklējiet izdevīgus teritorijas iežogojuma risinājumus Tvora.lv – teritoriju žogu izgatavošana un uzstādīšana pēc individuālajiem pasūtījumiem!

Comments are closed.

Post Navigation