VAJADZĪGA AUTO APDROŠINĀŠANA? IESKATIES IIZI.LV

iizi - iizi.lvKatras automašīnas īpašniekam nozīmīga ir auto apdrošināšana. Auto apdrošināšana pasargā no neparedzētiem zaudējumiem , ja esi nokļuvis ceļu satiksmes negadījumā vai izraisījis to. Pastāv vairāki apdrošināšanas varianti – Octas ir obligāta prasība, bet Kasko ir brīvprātīgā auto apdrošināšana.
Viena no iespējām, kur pieejama informācija par apdrošināšanu, ir Latvijas transportlīdzekļu apdrošināšanas biroja mājaslapā Iizi.lv. Lai arī Iizi.lv Kasko apdrošināšanas iespējas nevar salīdzināt un atrast, tomēr tur pieejami dažādi statistikas dati un noderīgi ieteikumi ikvienam autovadītājam.
IIZI ir biedrība, kas apvieno visus apdrošinātājus, kuru piedāvājumā OCTA polise.
VISS, KAS TEV JĀZINA PAR OCTA POLISI
IIZI- izdevīgs variants, kā saprast, kura OCTA ir piemērotākā Tavam auto. Ņemot vērā, ka šis birojs apkopojis datus par visiem apdrošinātājiem, sev aktuālo informāciju iegūsi īpaši ērti – atliek tikai ievadīt nepieciešamos datus meklētājā, lai pēc mirkļa jau saņemtu būtisko informāciju par to, kurš apdrošinātājs piedāvā labāko OCTA .
Pie IIZI pieejama ne vien informācija par to, kur pieejamas lētas Octas – Iizi.lv Kasko un OCTA gribētāji var uzzināt citu vērtīgu informāciju tiem, kuriem aktuāla auto apdrošināšana. Piemēram, visu, kas jāzina par OCTA līgumiem, kāda OCTA polise nepieciešama, izbraucot ārpus Latvijas un citas aktualitātes.
IIZI piedāvā arī , piemēram, pārbaudīt OCTA un Bonus-malus datus vai iegūt izziņu par personas apdrošināšanas vēsturi.
Turpat arī visa aktuālā informācija par sistēmu – piemēram, apdrošināšanas sabiedrības, pie kurām iegādājama Octa polise, normatīvie akti, kā arī apraksts par Bonus-Malus sistēmu.
Octas pieejamas pie dažādiem apdrošinātājiem, tādēļ ērtībām IIZI mājaslapā pieejama atbildīgā apdrošinātāja meklēšanas iespēja un sūdzību pieteikšana.
MOBILĀ APLIKĀCIJA KATRA AUTOVADĪTĀJA ĒRTĪBĀM
Klientu ērtībām izveidota visām mobilām ierīcēm draudzīgā mobilā aplikācija, kas ļauj uzzināt ne tikai to, kur pieejamas lētas Octas, bet sekot līdzi arī citai aktuālai informācijai, piemēram, par Bonus-Malus klasi. Tāpat, ar šo aplikāciju var apdrošinātājam nosūtīt informāciju par ceļu satiksmes negadījumu. Lai nepalaistu garām brīdi, kad jāatjauno sava Octa polise, iespējams pieteikties atgādinājumam par tās derīguma termiņa beigu tuvošanos.
Lejupielādē aplikāciju bez maksas un izbaudi visas tās sniegtās priekšrocības – uzzini, kur iespējams iegādāties lētas Octas un saņem aktuālo informāciju, lai kur Tu atrastos. Ar aplikāciju Octas vēl ērtāk pieejamas!
Ar Iizi.lv Kasko un Octas pieejamas vēl izdevīgāk! Šobrīd bez automašīnas apdrošināšanas neiztikt, tādēļ Iizi.lv Kasko un Octas palīdzēs atrast pēc iespējas ērtāk.
Iizi.lv – visa aktuālā informācija vienuviet! Ņemot vērā, ka visi apdrošinātāji piedāvā vienādus apdrošināšanas noteikumus, nav nepieciešams pārmaksāt. Meklē lētas Octas www.Iizi.lv.

Comments are closed.

Post Navigation