VAJADZĪGA NOJUME SVĒTKIEM? IESKATIES AKURĀTSPASAKUMS.LV PIEDĀVĀJUMOS!

Akuratspasakums viss pasākumiemKatrs, kurš saskāries ar kāda pasākuma organizēšanu, zina, ka tam vajadzīgs piemērots aprīkojums. Ne vienmēr pirkt visu nepieciešamo ir atmaksājas, īpaši, ja pasākumu organizēšana nav ikdiena. Tieši tādēļ labs risinājums būs aprīkojuma noma. Šī iespēja ļaus izvēlēties tieši konkrētajam pasākumam piemērotu aprīkojumu, kā arī ietaupīt laiku un līdzekļus.

Daudzu iecienīts uzņēmums, kas piedāvā pilna aprīkojuma nomu, ir Sia ”Akurāts”. Šī uzņēmuma kontā jau ir gan mazi, gan arī lieli pasākumi- gadatirgi un pat festivāli. Ņemot vērā lielo pieredzi, akurāts.lv komanda spēs ieteikt visatbilstošākos risinājumus .

Kā jau minēts, Akurātspasākums.lv piedāvājumā ietilpst telts noma. Tur atradīsi gan pavisam nelielas teltis- deviņu kvadrātmetru izmērā, gan arī ievērojama lieluma teltis ar logiem un papildus aprīkojumu. Nojumes noma- izdevīgs veids kā tikt pie nepieciešamās nojumes. Uzzini vairāk mājaslapā- http://akuratspasakums.lv/

Izvēloties telšu īri pie akurāts.lv, darbinieki palīdzēs ne tikai izvēlēties atbilstošāko variantu, bet arī nodrošinās piegādi, uzstādīšanu un aizvešanu.

SALIEKAMĀ SKATUVE NO AKURĀTSPASAKUMS.LV – EFEKTĪVS RISINĀJUMS

Ja plāno rīkot banketu, vērts laicīgi padomāt par atbilstošu aprīkojumu- banketa galdiem un krēsliem no

Akuratspasakums.lv. Ja banketi netiek rīkoti bieži, izdevīgāk būs krēslus un galdus nomāt . Aprīkojuma noma ir arī izdevīgs un parocīgs risinājums, jo nav vajadzīgs domāt par galdu un krēslu uzglabāšanu ārpus pasākuma.

Ja vajadzīgi  krēsli kādam saviesīgam pasākumam, lielisks risinājums būs krēslu noma. Akurāts iznomātie banketu krēsli ir vienkārši un gaumīgi, tāpēc piestāvēs gandrīz visiem interjeriem.

Galdu noma ir vēl viens uzņēmuma Akurāts piedāvātais pakalpojums. Izvēlei tiek piedāvāti gan apaļas formas banketu galdi, gan arī lieli galdi dažādu citu pasākumu organizēšanai.

Ja pasākumam vajadzīga skatuve, Akurāts nodrošina arī to. Piedāvājumā atradīsi saliekamo skatuvi, kas būs efektīvs papildinājums jebkurā pasākumā.

Piedāvājumā vairāku formu skatuves, lai ikviens varētu izvēlēties  pasākumam atbilstošāko. Katrai no skatuvēm ir arī pakāpieni. Vērts pieminēt arī arī, ka par skatuves montāžu un demontāžu parūpēsies Akurāts darbinieki.

Firmas Akurāts komanda aizgādās un uzstādīs pasūtīto aprīkojumu, kā arī veiks tā demontāžu pēc pasākuma beigām. Būtiski arī, ka Akurāts nomas pakalpojumus piedāvā ne tikai Latvijā, bet arī Igaunijas un Lietuvas teritorijā.

Lai kādas arī būtu ieceres un vēlmes, sazinies ar Akurāts komandu, kura piedāvās efektīvus risinājumus jebkuram pasākumam. Padari svētkus neaizmirstamus ar Akurātspasākums aprīkojuma nomu!

Comments are closed.

Post Navigation