VAJADZĪGI ELEKTRIĶA PAKALPOJUMI? IESKATIES LUCIDA.LV PIEDĀVĀJUMĀ  

lucida.lvNereti vienam cilvēkam uzņemties nama apsaimniekošanu nav nemaz tik viegls uzdevums, tādēļ daudzi to uztic profesionāļiem. Ja jums vajadzīga nekustamā īpašuma uzkopšana, droši vērsieties pie Lucida komandas – speciālisti, kas ikdienā nodarbojas ar dažādiem namu apsaimniekošanas darbiem būs priecīgi palīdzēt.

Lucida komanda nodarbojas ar teritorijas uzkopšanas darbiem, kā arī piedāvā telpu un logu tīrīšanu. Tiek piedāvāta arī sadzīves atkritumu apsaimniekošana, nodrošinot arī atkritumu konteineru īri un izvešanu. Tāpat – dažādu remontdarbu un ēku būvniecības rezultātā rodas būvgruži, kuru utilizācija nereti sagādā problēmas. Ja vajadzīga būvgružu izvešana, Lucida nodrošinās videi draudzīgu būvniecības atkritumu apsaimniekošanu, piedāvājot iznomāt dažādus būvgružu konteinerus jūsu vajadzībām.

Uzkopšanas servisa pakalpojumos ietilpst grīdu tīrīšana, logu spodrināšana, vaskotas grīdas atjaunošana un vēl daudzi citi tīrīšanas pakalpojumi, kas ir servisa Lucida.lv ikdienas darbu sarakstā. Tīrīšanas pakalpojumi ir aktuāli visās sezonās, jo ikvienam no mums taču patīk dzīvot sakoptā vidē.

Būtiski, ka Lucida.lv piedāvā arī dārznieku pakalpojumus. Šī teritorijas uzkopšana sevī ietver apzaļumotās teritorijas kopšanu un uzturēšanu, kā arī zālāju pļaušanu un mēslošanu. Savukārt, ziemas sezonā būtiska būs sniega tīrīšana un izvešana. Bieži vien izvēlēties šos pakalpojumus ir izdevīgāk un ērtāk, nekā veikt šos darbus pašiem. Uzticiet rūpes par skaistu un sakoptu vidi profesionāļiem!

Ja nekustamā īpašuma apsaimniekošana ir uzticēta servisam Lucida, variet būt pārliecināti, ka kvalitatīvus pakalpojumus jums sniegs profesionāli darbinieki. Namu apsaimniekošanā netrūkst dažādu situāciju, kad vajadzīga palīdzība.

Piemēram, ja ir iecere veikt remontu, ziniet, ka Lucida speciālisti uz remonta norises vietu ieradīsiesar visu nepieciešamo. Tas nozīmē, ka jums nebūs jāuztraucas par nepieciešamo aprīkojumu remontdarbu veikšanai.

Jāpiemin, ka Lucida piedāvājumā arī pieredzējuša elektriķa pakalpojumi, kā arī – santehniķa pakalpojumi, kas ir aktuāli un pieprasīti . Tādēļ, ja radušies sarežģījumi elektroapgādes sistēmā vai vajadzīgs nomainīt kādu ūdens cauruli, vairs nebūs jādomā, kur vērsties pēc palīdzības. Nevar nevar nepieminēt, ka Lucida.lv sniedz arī alpīnista pakalpojumus, bez kuriem neiztikt, piemēram, pie logu un jumtu tīrīšanas augstceltnēs.

Tāpat, uzkopjot telpas vai veicot dažādus būvdarbus, neiztikt bez piemērota darba apģērba. Interneta veikalā http://lucida.lv/ iespējams iegādāties visu nepieciešamo – jakas, bikses, halātus, kombinezonus un citu darba apģērbu.

Lucida darbinieki ir augsti pieredzējuši sava aroda profesionāļi, speciāli apmācīti darbam ar modernākajām tehnoloģijām un uzkopšanas līdzekļiem, kas nodrošina augstu darba kvalitāti.

Comments are closed.

Post Navigation