Viasms.lv piedāvājumi

istermina kredituJebkura veida problēmām ir savs risinājums – ja problēma ir neatliekami un nepieciešami naudas līdzekļi visdažādākajiem mērķiem (izdevīgs pirkums izpārdošanā, dāvanu iegāde, automašīnas remonts utt.), ir iespēja veikt aizņēmumu pie droša un atbildīga kredītdevēja. ViaSMS piedāvā īstermiņa kredītu  ātri un izdevīgi, bez liekiem dokumentiem – nav nepieciešams ne galvojums, ne ķīla. Ja esat pārliecināts, ka spēsiet atmaksāt aizdevumu noteiktajā laika periodā, tad ir vērts apsvērt opcijas, ko piedāvā ViaSMS – uzņēmums ar starptautisku pieredzi un augstu atbildības sajūtu.

Lai aizpildītu pieteikuma anketu ViaSMS kredītam,  Jums jābūt 20 līdz 70 gadus vecam Latvijas Republikas iedzīvotājam. Svarīgi, lai Jums būtu stabili ikmēneša ienākumi – tas garantē veiksmīgu aizdevuma atmaksu. ViaSMS profesionālā kredītu speciālistu kompānija rūpīgi izskata katru pieteikumu, lai atrastu ikvienam klientam piemērotāko risinājumu. Pamatkritērijs ir arī kredītvēsture, kas apliecina Jūsu lojalitāti, atbildību un godaprātu – nedrīkst būt kavētu kredītmaksājumu vai līgumsaistību pārkāpumu.

Ja aizņemsieties pirmo reizi no ViaSMS, Jums kā jaunajam klientam tiks piemērota komisijas maksas atlaide 100% apmērā – tas nozīmē, ka aizdevumu līdz 250 eiro varat veikt bez papildu procentu maksas un Jums būs jāatdod tikai tik liela summa, kādu aizņēmāties. Nākamā aizņēmuma gadījumā Jums kā esošam klientam tiks piemērota priekšrocība – iespēja aizņemties lielāku summu (līdz pat 350 eiro). Trešajā un pārējās reizēs ir iespējams pieteikt pat 500 eiro lielu aizņēmumu. Šie nosacījumi darbojas tikai tad, ja esat izrādījis lojalitāti un aizņēmies atbildīgi – bez kavētiem maksājumiem.

Lai izvairītos no maksājuma kavēšanas, ir iespēja pagarināt atmaksas termiņu. Kaut gan tas ir maksas pakalpojums, tomēr tas ir variants, kā nesabojāt kredītvēsturi un veikt aizņēmumu bez papildu sarežģījumiem. Kredītu iespējams atmaksāt pa daļām, sākot no 3 mēnešiem un beidzot ar veselu 12 mēnešu ilgu periodu. Tādējādi Jūs pats varat kontrolēt savas finanses, izvērtējot savus ikmēneša ienākumus.

Reģistrācija kredītam ir ātra un vienkārša – ja vien Jums ir pieejams internets un aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums, būs viegli pieteikties sev vēlamās summas aizņēmumam. Atkarībā no bankas, kurā atvērts Jūsu konts, pārskaitījums tiks veikts 10 – 15 minūšu laikā.

Comments are closed.

Post Navigation