Viena no opcijām, ja aktuāli tulkošanas pakalpojumi, ir – www.skrivanek.lv/lv

 

tulkošanas pakalpojumi

Teicamai kvalitātei atbilstoši tulkojumi!

Strādājot firmā ar filiālēm vai sadarbības partneriem ārvalstīs vai slēdzot līgumus ar biznesa partneriem citās valstīs, pašsaprotama arī dokumentu tulkošana. Ja teksts ir salīdzinoši vienkāršs un arī attiecīgā svešvaloda ir zināma labā līmenī, tekstu var pārtulkot pašrocīgi. Taču, ko iesākt, ja nav pārliecības par iztulkotā teksta kvalitāti? Protams, tulkotais materiāls jāparāda kādam zinošākam. Taču tik pat labi jau uzreiz var izmantot sertificēta tulka pakalpojumus vai doties uz tulkošanas biroju.
Tulku un tulkošanas biroju klāsts ir diezgan daudzveidīgs – taču, kā izvērtēt, kur vērsties, ja vajadzīga dokumentu tulkošana? Kas tad īsti raksturo labu šī pakalpojuma sniedzēju? Lūk, pāris atbildes – labs speciālists spēj veikt tulkojumu dažādās nozarēs un var iedziļināties katrā konkrētā pasūtījumā. Turklāt, ja nepieciešama kādas specifiksas jomas dokumentu tulkošana, būtiski, lai piemeklētais tulks to labi pārzinātu.

Kas ietekmē tulkošanas izmaksas?

Notariāli tulkojumi ir attiecīgajā valodā pārtulkoti teksti, kuru precizitāti ar parakstu apliecina zvērināts tulkotājs, bet tulkotāja parakstu savukārt apliecina zvērināts notārs. Pēc nepieciešamības, notarāli tulkojumi var būt dažādi – piemēram, apliecinājums pie dokumenta oriģināla vai kopijas. Notariāli tulkojumi tiek izmantoti visdažādākajos dokumentos, piemēram, uzņēmuma reģistra uzziņās, autovadītāja apliecības tulkošanā, pilnvarās u.c.
Tā kā tulkošanas biroji un to filiāles darbojas daudzās apdzīvotās vietās, notariāli apstiprināti tulkojumi Rīgā nav vienīgā opcija, ja nepieciešami notariāli tulkojumi. Atrodi sev piemērotāko risinājumu, jo tiek nodrošināti notariāli apstiprināti tulkojumi Rīgā un arī citās pilsētās.
Kvalitāte un termiņā paveikts uzdevums, protams, ir svarīgi aspekti, taču tik pat būtiskas ir arī tulkošanas cenas. Tās veidojas, atkarībā no dažādiem aspektiem, tādēļ, ja vien ir laiks, ir vērts izvērtēt vairākas opcijas un izvēlēties visoptimālāko variantu.
Viena no opcijām, ja aktuāli tulkošanas pakalpojumi, ir http://www.skrivanek.lv/lv/ – tulkošanas birojs, kura piedāvājumā dažādi tulkošanas pakalpojumi, piemēram, sinhronā tulkošana, secīgā tulkošana, tulkošana zīmju valodā, konferenču tulkošana u.c. Plašāku informāciju par to uzzināsi – http://www.skrivanek.lv/lv/.
Moderni tulkošanas pakalpojumi – dokumentu tulkošana, notariāli tulkojumi un citu veidu tulkošana – palīdzēs Tev sasniegt savus mērķus daudz veiksmīgāk!

Comments are closed.

Post Navigation