Viss vajadzīgais kvalitatīvai atpūtai- SPA Baltvilla

Baltvilla piedāvā dažādas iespējas – šeit atrodas gan viesnīca, gan arī restorāns, zāle sportam, kā arī daudz kas cits gan atpūtai, gan darbam.

SPA VIESNĪCA – ĻAUJIETIES PATĪKAMAI RELAKSĀCIJAI!

SPA viesnīca ir viens no patīkamākajiem veidiem, kā ļaut relaksēties gan savam ķermenim, gan prātam. Baltvillas SPA viesnīca piedāvā plašas izvēles iespējas – šeit varat izvēlēties kādu no vairāk nekā 20 piedāvājumiem. Baltvillas  atpūta SPA viesnīcā īpaši rūpējas par saviem apmeklētājiem, tādēļ tajā tiek izmantota tikai augstākās kvalitātes kosmētika no šādiem ražotājiem: Biodroga, Academie SPA un Algologie.

LIELISKUS ITĀĻU, KĀ ARĪ LATVIJAS VIRTUVES ĒDIENUS JUMS PAGATAVOS RESTORĀNS BALTVILLA

Restorāns Baltvilla sniedz teicamu kvalitātes, atmosfēras un cenas attiecību. Restorāns Baltvilla ir 15 kilometru attālumā no Rīgas, tādējādi ļaujot izvairīties no pilsētas trokšņiem, turklāt restorāns Baltvilla ļauj izbaudīt ezera klātbūtni, veroties pa tā plašajiem logiem. Papildus minētajam, restorāns Baltvilla piedāvā iespēju tajā organizēt dažāda veida pasākumus – kāzas, banketus, dzimšanas dienas svinības u.c. – šeit pieejams viss nepieciešamais lieliskiem svētkiem!

ARVIEN BIEŽĀK DAŽĀDU TRAUMU UN SASITUMU GADĪJUMĀ TIEK PIELIETOTA TEIPOŠANA

Teipošana spēj palīdzēt dažādās situācijās, teiksim, lai novērstu sāpes, koriģētu stāju, mazinātu pēcoperācijas rētaudu komplikācijas u.c. – teipošana ir ļoti populāra. Teipošana ar K-Tape materiālu tiek piedāvāta arī Baltvillā, turklāt teipošana šajā iestādē pieredzējušu fizioterapeitu pavadībā, kuri parūpēsies par Jūsu veselību profesionāli. Un, izmantojot attiecīgo pakalpojumu atkārtoti vai apvienojot to ar masāžu vai fizioterapeita konsultāciju, teipošana pieejama lētāk.

LAI RADĪTU PIEMĒROTU DARBA VIDI, VAJADZĪGAS KVALITATĪVAS KONFERENČU TELPAS

Konferenču telpas ir viena no komponentēm, kas būtiski ietekmē pasākuma darbību. Ja gribat organizēt pasākumu pēc augstākajiem standartiem, Jums noderēs konferenču telpas, kas atrodas Baltvillā! Baltvillā ir trīs konferenču telpas, kuras atšķiras pēc izmēriem un kas ir iekārtojamas atbilstoši Jūsu vēlmēm un vajadzībām – lasījumiem, svinībām, semināriem, apaļā galda diskusijām u.c. veidos. Savukārt tad, kad konferenču telpas atstātas un konference beigusies, dalībnieki var palikt pa nakti kādā no gaumīgajiem numuriņiem.

SPORTA CENTRS IR LIELISKS VEIDS, KĀ RŪPĒTIES PAR FIZISKO FORMU

Daudzveidīgas un interesantas nodarbības gan grupā, gan individuāli, kā arī trenažieru zāle ar modernākajiem trenažieriem; nepieciešamības gadījumā arī teipošana – tāds ir Baltvillas sporta centrs. Attiecīgais sporta centrs kļuvis par iecienītu treniņu vietu daudziem cilvēkiem, un nav noslēpums, kādēļ – te Jūs sagaida lieliski treniņu apstākļi. Tāpēc, ja gribat ļauties fiziskām aktivitātēm, sporta centrs Baltvillā spēs palīdzēt.

Gribat atpūsties mierīgi un kvalitatīvi? Izmantojiet Baltvillas sniegtās iespējas jau tūlīt!

Comments are closed.

Post Navigation