VIVUS.LV, PĀRLIECINIES, KA AIZŅEMTIES NAUDU IR ĀTRI UN DROŠI!

ātrais kredīts vivusIkviens no mums var nonākt situācijā, kad naudas līdzekļu pietrūkst neparedzētiem izdevumiem un tie jāiegūst pēc iespējas īsākā laikā. Labākais risinājums šādās situācijās ir ātrie kredīti. Viena no kreditēšanas iestādēm, kas piedāvā šādu iespēju, aizņemties ātro kredītu, ir Vivus.lv. Tā ir kreditēšanas iestāde, kas  piedāvā naudas aizdevumu, lai negaidītās situācijās Tev nebūtu jāuztraucas par finansiālajiem līdzekļiem. Vivus.lv piedāvā iespēju aizņemties gan kredītu, ko atmaksāt vari pāris mēnešu laikā, gan naudas aizdevumu līdz 1500 eiro ar atmaksas termiņu līdz 2 gadiem. Lai saņemtu ātro kredītu, Tev ir jābūt vecumā no divdesmit līdz septiņdesmit pieciem gadiem, bez kavētiem kredīta maksājumiem. Lai saņemtu aizdevumu, Tev būs vajadzīgs arī teleona numurs un e – pasts. Viss, kas Tev jādara ir jāreģistrējas Vivus.lv mājas lapā, jāaizpilda un jāiesniedz visa nepieciešamā informācija un nauda tavā bankas kontā tiks ieskaitīta pāris minūšu laikā.

 Lai pieteiktos naudas aizdevumam, Tev nepieciešams veikt tikai trīs vienkāršus soļus. Pirmkārt, Tev jāreģistrējas majās lapā un jāizveido savs profils, sniedzot visu nepieciešamo informāciju par sevi. Tad, jāizvēlas nepieciešamā naudas summa, kas ir sākot no 50 līdz 1500 eiro un jānosaka atmaksas grafiks, kas var būt līdz 2 gadiem. Izvēloties vēlamo naudas aizdevuma  summu, Vivus.lv mājas lapā jau varēsi apskatīt mēneša maksājumus, un izvēlēties to atmaksas termiņu, kurā kredītu Tu varēsi atmaksāt visērtāk. Taču svarīgi atcerēties, ka pirms naudas aizdevuma rūpīgi jāizvērtē iespējas atmaksāt kredītu noteiktajā termiņā. Un visbeidzot, treškārt, Tev atliek tikai pārskaitīt vienu centu no sava bankas konta un Vivus.lv bankas kontu. Brīdī, kad tavs aizdevuma pieteikums tiks apstiprināts, Vivus.lv nekavējoties pārskaitīs naudas summu. Tev atliek vien sagaidīt to savā bankas kontā, jo tas, cik ātri nauda tiks pārskaitīta ir atkarīgs no katras bankas. Ātrais kredīts vivus– palīdzēs īstenot ieceres!

Rūpējoties par klientiem Vivus.lv Tev piedāvā iespēju sazināties ar klientu apkalpošanas centru katru dienu, no 7:00 līdz 24:00. Tu vari zvanīt pa tālruni 67 439 777, rakstīt e – pastu uz info@vivus.lv vai izmantot čata iespēju un tiešsaistē sazināties ar klientu apklpošanas centru. Aizņemties naudu no Vivus.lv ir izdevīgi, jo reģistrējoties un izveidojot savu profilu, tajā varēsi apskatīt gan rēķinus, gan atmaksas grafiku un līguma noteikumus.

Comments are closed.

Post Navigation