ZOBU PROTEZĒŠANA KLĪNIKĀ DENTAL ART NODROŠINĀS ZOBU PROTEZĒŠANA, SKAISTUS ZOBUS UN BURVĪGU SMAIDU!

 

zobu protezēšanaLai iegūtu veselus, skaistus zobus un iekšējo pārliecību, vajadzīgs regulārs zobu speciālista apmeklējums. Izvēlieties zobārstniecības klīniku Dental Art, kas rūpējas par pacientu zobu veselību, ievērojot augstākās kvalitātes standartus.  Šajā klīnikā strādā augsti kvalificēti un kompetenti speciālisti, kuri palīdzēs Jums gūt labāko risinājumu zobu skaistuma un veselības saglabāšanai vai uzlabošanai.

Lai regulāri pārbaudītu zobu veselību un savlaicīgi uzsāktu ārstēšanu, ieteicams pats mazākais reizi gadā apmeklēt attiecīgo speciālistu iespējamo problēmu diagnosticēšanai. Tas ļaus ārstam precīzi un ātri noteikt varbūtējās zobu un smaganu problēmas un sastādīt detalizētu ārstēšanas plānu, bet pacientam tā būs lieliska iespēja regulāri būt informētam par zobu veselības stāvokli, nepieciešamības gadījumā savlaicīgi sākot zobu ārstēšanu un ilgstoši uzturot zobu veselību labā līmenī. „Dental Art” zobārstniecība piedāvā ārstēties pie kvalificētiem šīs jomas speciālistiem: stomatologa – protezētāja, ortodonta, implantologa, sejas-žokļu ķirurga vai periodontologa .

Ja Jums vajadzīga zobu protezēšana, Dental Art nodrošina vairākas iespējas: zobu sakņu inlejas, zobu kroņi, zobu tilti, izņemamās zobu plates, kā arī zobu venīri . Ja pacienta zobs ir nopietni cietis dažādu zobu defektu dēļ (zobu traumas, kariess, erozija, abrāzija) un tā rezultātā palicis mazāk par aptuveni 30-50 procentiem no zoba apjoma, bojātā zoba atjaunošanai tiek izmantota zoba saknes inleja un zoba kronis. Inleju iecementējot zoba saknē var radīt pamatu bojātā zoba atjaunošanai ar kroni vai tiltu no izvēlētajiem materiāliem (metālkeramikas, keramikas, cirkonija, cirkonijkeramikas vai metāla). Bet zobu protezēšana ar izņemamām zobu platēm (ierīcēm, kas tiek izmantotas zaudēto zobu atjaunošanai) ir vienkāršākais un lētākais zaudēto zobu atjaunošanas veids. Zobu protezēšana Dental Art zobārstniecībā ir pareizā izvēle, ja zobu protezēšana Jums ir nepieciešama.

 

Bet, ja izvēlaties ilgtermiņa ieguldījumu zobu sarežģījumu novēršanā, nenoliedzami īstā izvēle būs zobu implanti – vizuāli un funkcionāli dabīgā zoba aizstājēji. Implantoloģija patreiz ir vislabākā metode zaudēto zobu atjaunošanai, jo tā pilnībā atjauno zobu estētiskās un fizioloģiskās  funkcijas. Harmonisks sakodiens un skaisti zobi – tas ir iemesls pasmaidīt biežāk!

 

Lai pacients varētu izvēlēties sev piemērotāko ārstniecības metodi, pirms zobārsta pakalpojuma uzsākšanas pacients vienmēr tiek informēts par ārstniecības metodēm. Gluži tāpat stomatologi sniegs Jums konsultāciju par pareizu zobu kopšanu un zobu kopšanas līdzekļu izvēli. Ar mūsdienīgām stomatoloģijas metodēm spēsiet iegūt veselus zobus un jauku smaidu. „Dental Art” klīnikas speciālisti palīdzēs to realizēt!

 

 

Comments are closed.

Post Navigation