Žogi un sētas pie Tvora.lv

tvora.lv, koka žogi, sētas 3Ja pašlaik esat sētas meklējumos, ieskatieties uzņēmuma “Tvora” piedāvātajās opcijās. UAB Tvora ir uzņēmums, kas piedāvā labas kvalitātes un optimālus dārza sētu un koka sētu variantus pēc jebkura klienta individuālajām vēlmēm. Uzņēmuma mājaslapā Tvora.lv varat sameklēt koka sētas, bloku risinājumus, metāla u.c. žogu variantus, ko firmas profesionāļi izveidos tieši jūsu privātteritorijas vai pagalma platībai un uzstādīs ērtā laikā.

Uzņēmuma “Tvora” speciālisti piedāvā dažāda veida žogu izgatavošanu un montēšanu.

– Gabioni dizaina akmens žogi ir iespaidīgi, un tos varēs izveidot gan kā sētas paneļus, gan atsevišķus dekorus žogā kolonnas vai atbalsta plaknes vietā.

– Metāla žogi kas sniedz sētai lielu ekspluatācijas laiku. To stiprina uz betona virsmas, tālab lieliski izskatītos ar akmens sētas elementi.

– Koka žogs skolai, privātīpašumam, bērnudārzam u.c. no kvalitatīvas koksnes Thermowood. Dodot priekšroku šim variantam, jūs varēsiet izvēlēties sētas dēlīšu pozīciju – vertikālā vai horizontālā novietojumā.

Ganību, pļavas teritorijas norobežošanai ieteicams variants PVC jeb plastmasas tipa sēta. Tā ierīkošana ir ļoti vienkārša, turklāt naudas izmaksas zemas. PVC žogs ir izturīgs pret laikapstākļu nelabvēlīgo iespaidu un var saglabāt labu izskatu līdz pat 50 gadiem. Tvora.lv mājaslapā jūs varat izraudzīties iežogojumus lielākām teritorijām – metāla stiepļu sētas. Tie ir labi atbilstoši zonas pasargāšanai no dzīvniekiem un neaicinātiem viesiem.

“Tvora” ir jomas speciālists ne tikai dārza un īpašuma žogu ražošanā, bet arī atšķirīgu vārtu sistēmas kompleksu izveidošanā un uzstādīšanā. Metāla vai koka konstrukciju veramie, automātiskie, bīdāmie vārti un vārtiņi pēc individuāliem klientu pasūtījumiem. Ja ir radušās neskaidrības par jūsu īpašumam piemērotāko variantu, interesējieties pie Tvora profesonāļiem, zvanot pa telefonu 67 88 10 43 vai rakstot jautājumu uz info@tvora.lv. Mēs jums varēsim piedāvāt!

Comments are closed.

Post Navigation